Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Анонси подій

ІV міжнародна науково-практична конференція

10.04.2019

Проведення ІV міжнародної науково-практичної конференції “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”, яка відбудеться в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 10 квітня 2019 року з 10.00 до 17.30 (5 корпус 220 аудиторія).

Міжнародна науково-практична конференція на тему “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони” відбудеться 10 квітня 2019 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Метою міжнародної науково-практичної конференції є визначення основних проблем застосування космічних та геоінформаційних систем в секторі безпеки і оборони України та розробка рекомендацій щодо шляхів їх вирішення.

Для роботи у міжнародній науково-практичній конференції запрошені представники: Національної академії наук України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного космічного агентства України, Національної академії державного управління при Президентові України, провідних навчальних закладах та науково-дослідних установ України, Конструкторського бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля; наукові та науково-педагогічні працівники інститутів, центрів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Представники компанії ESRI у Європі.

ІV міжнародна науково-практична конференція пройде під керівництвом начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенанта Сиротенка Анатолія Миколайовича.

15 листопада 2012 року між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та ТОВ “Esri Україна”, офіційним представником американської компанії “Esri”, виробником геоінформаційних систем, підписана Головна ліцензійна угода відповідно до якої на центрі імітаційного моделювання університету встановлено програмне забезпечення ArcGIS для використання в навчальному процесі.

В ході міжнародної науково-практичної конференції будуть представлені матеріали сучасних наукових досліджень щодо застосування космічних та геоінформаційних систем, що відіграють важливу роль в забезпеченні національної безпеки та оборони держави. Представниками компаній Esri, Leica Geosystems, Planet, фахівцями запрошених організацій і установ будуть зроблені доповіді стосовно найбільш актуальних питань інформаційного забезпечення дій у сфері національної безпеки та оборони з подальшим їх всебічним обговоренням.

Під час проведення міжнародної науково-практичної конференції будуть розглянуті такі основні проблеми:

застосування космічних систем у секторі безпеки і оборони держави;

застосування географічних інформаційних систем (ГІС) в інтересах виконання завдань національної безпеки і оборони держави;

обробка даних в космічних та геоінформаційних системах;

підготовка військових фахівців з застосування космічних та географічних інформаційних систем в інтересах національної безпеки і оборони держави.

Реєстрація учасників:

до 3.04.2019 року за електронною адресою htpp:\\ecomm.in.ua

Контактні особи:

від ECOMM Co Олександр Луговий +38(098)9135432;

від НУОУ Сергій Зотов +38(044)2710881.

Бажаючим доповісти на пленарному засіданні або секціях відповідні матеріали надсилати на електронну адресу htpp:\\ecomm.in.ua та електронну скриньку marketing@esri.ua

Вимоги для оформлення тез доповідей:

За результатами проведення конференції буде випущений збірник тез доповідей в НУОУ та на електронному ресурсі htpp:\\ecomm.in.ua.

Строк подання матеріалів до 25 квітня 2019 року.

Вимоги для оформлення тексту: всі поля 20 мм; шрифт Nimes New Roman, кегель 14, інтервал - 1,5; абзацний відступ - 10 мм. В тексті необхідно використовувати лише лапки такого зразку: “”, дефіс - це коротке тире “-“.

Текст набирається без переносів слів. Абзацні відступи форматуються в матеріалі, а не використанням пробілів і табулятора. Таблиці розміщуються в текстовому файлі. Посилання на літературу та джерела – порядкові (1, 2, 3...), вони виконуються через меню “Вставка” “ссылка” автоматично (!) в кінці тексту.

Тези обов’язково супроводжується авторською довідкою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові (повністю); наукового ступеня, вченого звання, посади, місця роботи; телефонів, адреси електронної пошти.

Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів. Редакція матеріали не повертає. Редакційна колегія залишає за собою право редагувати, а також відхилити неякісні матеріали без пояснення причин.