Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Анонси подій

ІV Міжнародна науково-практична on-line конференція "Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної підготовки та спорту Збройних Сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб на шляху євроатлантичної інтеграції України"

19.11.2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної on-line конференції «Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної підготовки та спорту Збройних Сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб на шляху євроатлантичної інтеграції України», що відбудеться дистанційно 19 листопада 2020 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Обговорення ключових проблем теоретико-методологічного, методичного та практичного забезпечення розвитку фізичної підготовки та спорту у секторі безпеки й оборони України на шляху євроатлантичної інтеграції з урахуванням досвіду бойових дій та військових конфліктів.

РОБОТА КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ

І. Теоретико-методологічні засади розвитку фізичної підготовки та спорту у секторі безпеки і оборони України з урахуванням досвіду бойових дій та військових конфліктів.

ІІ. Проблеми підготовки, формування та розвитку військових фахівців з організації фізичної підготовки та спорту у військах (силах).

ІІІ. Зарубіжний досвід спеціальної фізичної підготовки та спорту у збройних силах провідних країн світу.

ІV. Прикладні аспекти інформаційних технологій фахівців у фізичній підготовці.

V. Розвиток військово-прикладних видів спорту у секторі безпеки і оборони України.

VІ. Медико-біологічні та психологічні аспекти фізичної підготовки у секторі безпеки і оборони України з урахуванням досвіду бойових дій та військових конфліктів.

Для участі в роботі конференції необхідно до 1 листопада 2020 р. надіслати на електронну адресу 2020BELV@gmail.com:

Необхідні документи

1) Тези доповіді. Назва файлу повинна містити прізвище доповідача (наприклад, Bоуchuk_tezy.doc);

2) заявку (Bоуchuk_zajavka.doc).

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю) …

Науковий ступінь, вчене звання …………

Посада ………………………………….…

Місце роботи ………………………………

Телефон, e-mail ……………………………

Тема доповіді ………………………………

Напрям ……….……………………………

Після підтвердження прийняття тез, Вам буде надіслано посилання на конференцію (ідентифікатор конференції та пароль) для участі в онлайн-обговореннях на дискусійних панелях за такими секціями:

І. Теоретико-методологічні засади розвитку фізичної підготовки та спорту у секторі безпеки і оборони України (напрями I, V).

ІІ. Проблеми підготовки, формування та розвитку військових фахівців з організації фізичної підготовки і спорту у військах (силах) (напрями II, III, IV).

ІІІ. Медико-біологічні та психологічні аспекти фізичної підготовки (напрям VI).

Для участі в роботі конференції запрошуються: наукові та науково-педагогічні працівники, ад’юнкти (аспіранти), докторанти, слухачі, курсанти (студенти), представники органів військового управління, громадських організацій, науково-дослідних організацій, закладів вищої освіти (вищих військових навчальних закладів).

Інформаційний лист