Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Анонси подій

Науково-практичний семінар з використанням дистанційних технологій (on-line) “Проблемні питання захисту національних інтересів України та забезпечення міжнародної безпеки в Чорноморсько-Азовському регіоні в умовах збройної агресії РФ, шляхи їх вирішення”

25.11.2020

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 25 листопада 2020 року сплановано провести науково-практичний семінар з використанням дистанційних технологій (on-line) “Проблемні питання захисту національних інтересів України та забезпечення міжнародної безпеки в Чорноморсько-Азовському регіоні в умовах збройної агресії РФ”.
Метою заходу, який організовується кафедрою Військово-Морських Сил, є обговорення проблемних питань захисту національних інтересів України та забезпечення міжнародної безпеки в Чорноморсько-Азовському регіоні в умовах збройної агресії РФ та розробка рекомендацій щодо шляхів їх вирішення з урахуванням національного та іноземного досвіду.
У ході семінару його учасники будуть шукати відповіді на такі запитання: чи планує Росія змінювати гібридні технології впливу у регіоні, яка концепція може прийти на зміну “стратегії обмежених дій” російського воєнно-політичного керівництва в діях на морі, як доцільно реагувати на агресивні дії Росії в Чорноморсько-Азовському регіоні, як повинна діяти Україна для підвищення рівня захищеності національних інтересів на морі, який іноземний досвід є цінним, як діяти та яку систему спільної діяльності необхідно створювати Україні, Грузії, НАТО для забезпечення стійкості та міжнародної безпеки у регіоні? Відповіді на зазначені запитання дозволять сформувати спільні погляди на існуючі проблеми та шляхи їх вирішення.
До роботи у форумі запрошені представники органів державного та військового управління, провідних військових навчальних закладів і наукових установ України та іноземних держав.

Реєстрація учасників: 09.00 – 10.00.
Початок: 10.00
Організатори конференції: Національний університет оборони України імені Івана Черняховського (кафедра Військово-Морських Сил).
Реквізити для зв’язку:
тел. – (044) 271-05-97