Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Анонси подій

Четверта міжнародна науково-практична конференція (в режимі онлайн) “Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів та можливі шляхи їх вирішення”

24.11.2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції на тему “Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів та можливі шляхи їх вирішення”.

Конференція відбудеться 24 листопада 2021 року в режимі онлайн у мережі Інтернет за підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія.

У конференції беруть участь: представники замовників на підготовку військових фахівців від структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства оборони України; провідні фахівці з питань дистанційного навчання вищих військових навчальних закладів МОУ (військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти) та наукових установ Збройних Сил України, вищих навчальних закладів України; представники інших міністерств і відомств, іноземні фахівці, які мають досвід у галузі дистанційного навчання.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Презентація результатів українського розвитку Проекту дистанційного навчання, сприяння розвитку та обмін досвідом з у галузі дистанційного навчання.
  2. Вироблення консолідованого рішення щодо удосконалення механізму впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітній процес вищих військових навчальних закладів (військових підрозділів закладів вищої освіти).
  2. Погляди та шляхи удосконалення механізму впровадження дистанційного навчання в освітній процес вищих військових навчальних закладів (військових підрозділів закладів вищої освіти).

ВАЖЛИВІ ДАТИ

8 листопада – кінцевий термін реєстрації учасників

8 листопада – кінцевий термін подання доповідей

24 листопадаконференція

Детальніше на сайті конференції https://adl-conf.nuou.org.ua/.