Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міжнародне співробітництво

Документи
eng
2020-05-14 11:45:00
eng
2019-03-01 16:27:00
Новини
07.05.2021
З 27 квітня по 5 травня в рамках навчального модулю “Сучасне Інформаційне середовище” слухачі Курсу офіцерів обʼєднаних штабів оперативного рівня (L-3) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського опановували основні засади здійснення цивільно-військового співробітництва за стандартами НАТО та у Збройних Силах України.
05.05.2021
Протягом березня-квітня 2021 року на базі наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено дистанційний курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти з питань організації та використання технологій дистанційного навчання у ЗС України.
30.04.2021
Упродовж 28 та 30 квітня 2021 року представники університету демонстрували можливості програми комп’ютерного адаптивного мовного тестування (КАМТ) згідно з вимогами НАТО STANAG 6001. Представлення відбувалося під час міжнародних онлайн зустрічей з представниками Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми НАТО “Партнерство заради миру”, а також експертами Бюро НАТО з міжнародної мовної координації (BILC). В умовах сьогодення удосконалення продукту для КАМТ відбувається у рамках міжнародного наукового проєкту “Комп’ютерне адаптивне мовне тестування – КАМТ” за підтримки програми НАТО DEEP.
29.04.2021
На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завершено оперативно-стратегічний збір із керівним складом Збройних Сил України під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака. До проведення триденного заходу за участі вищого військового керівництва держави та сил оборони, були залучені представники збройних сил країн-членів НАТО, країн-партнерів та провідні експерти у галузі національної безпеки, а також командування, наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України.
29.04.2021
У період з 27 по 29 квітня 2021 року представники університету взяли участь у 9-й щорічній конференції з питань дистанційного навчання Північноєвропейського оборонного співробітництва. Учасниками конференції були представники освітніх установ сектору безпеки та оборони країн-НАТО та країн-партнерів. Головною метою заходу був обмін досвідом щодо важливих аспектів розроблення, розвитку та впровадження інноваційних підходів в освітній процес навчальних закладів.
28.04.2021
На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжено триденний оперативно-стратегічний збір із керівним складом Збройних Сил України під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака. Участь у заході беруть представники вищого військово-політичного керівництва держави, центральних органів влади та сил оборони, збройних сил країн-членів НАТО, країн-партнерів та провідні експерти у галузі національної безпеки.
28.04.2021
На базі інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій університету проведено І Міжнародну науково-практична конференція за темою “Вибухонебезпечні предмети як елемент гібридних загроз: виклики та протидія”. Захід відбувся за сприяння Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP –Defence Education Enhancement Program) та особистої підтримки директора програми пана Маріуша Соліса.
27.04.2021
У вівторок, 27 квітня, у Києві, під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака розпочато оперативно-стратегічний збір з керівним складом Збройних Сил України. Захід відбувається за участі вищого військово-політичного керівництва держави, представників центральних органів влади та сил оборони, представників збройних сил країн-членів НАТО та країн-партнерів й провідних експертів у галузі національної безпеки. До заходу також залучена група представників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на чолі з начальником університету генерал-лейтенантом Анатолієм Сиротенком.
22.04.2021
22 квітня в університеті проведено презентацію "Методичних рекомендацій з інтеграції ґендерних підходів у систему підготовці фахівців для сектору безпеки і оборони України". Збірку підготовлено авторським колективом, до складу якого входить радниця начальника університету з ґендерних питань Людмила Кримець під керівництвом Урядової уповноваженої з ґендерної політики Катерини Левченко.
21.04.2021
У період з 20 по 21 квітня 2021 року на запрошення Центру передового досвіду у сфері стратегічних комунікацій НАТО (NATO StratCom Centre of Excellence) керівництво навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони університету бере активну участь у III щорічній Конференції з дисципліни "Стратегічні комунікації" (Strategic Communications Annual Discipline Conference) в режимі онлайн. Ця конференція є ключовим форумом з дисципліни "Стратегічні комунікації" (включаючи InfoOps, MilPA та PSYOPS), під час якого експерти обговорюють нові вимоги та прогалини в індивідуальній та колективній підготовці зі стратегічних комунікацій з представниками навчальних інституцій за зазначеним напрямком.
Усього новин: 176