Повідом про корупцію
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міжнародне співробітництво

Документи
eng
2020-05-14 11:45:00
eng
2019-03-01 16:27:00
Новини
05.04.2023
Про те, який наразі рівень знання іноземної мови у військовослужбовців Збройних Сил України, розповіла начальник навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України, кандидат філологічних наук полковник Наталія Васюкова.
17.02.2023
Завдяки заходам щодо забезпечення бойової стійкості угруповання сил ВМС ЗСУ, зокрема з протипідводно-диверсійної оборони, протикорабельної оборони, протиповітряної оборони спільно з військовими частинами зенітно-ракетних військ та радіотехнічних військ Повітряних Сил і створеній системі ПДО було досягнуто стійку оборону приморських районів держави і недопущення наступу противника з моря у південну частину України. По суті – зірвано стратегічний бліцкриг з моря та наступ на Київ з півдня.
09.02.2023
АрміяInform продовжує розповідати про підготовку військовослужбовців ЗСУ. Цього разу мова піде про навчання офіцерів Військово-Морських Сил. Відомо, що з 2020 року в Національному університеті оборони України ім. І. Черняховського впроваджені курси лідерства – L-2, L-3, L-4. Кафедра ВМС відповідає за L-2. Цей курс був повністю підготовлений із латвійськими колегами. Бо все найкраще, що є у НАТО, є і у латвійців. Ми вивчили їхню систему підготовки, впровадили у себе. І наш курс нині, з точки зору методології, створений повністю за стандартами Альянсу. А вже тактична «начинка» у нас, безумовно, своя, бо в України є вже власний досвід ведення бойових дій після широкомасштабного вторгнення.
19.12.2022
Помічниця генерального сенсека НАТО з публічної дипломатії Байба Браже приєдналася до Науково-технологічної організації NATO у подяці Національному університету оборони України за лідерство в науковому партнерстві Україна-НАТО з гібридної війни.
15.07.2022
П’ятнадцятого липня ми вшановуємо всіх, хто брав участь і зараз виконує відповідальну місію в операціях із підтримання миру й безпеки, та згадуємо славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання службових обов’язків у складі миротворчого контингенту. Незважаючи на бойові дії на Сході нашої держави, Україна й надалі дотримується міжнародних зобов’язань щодо участі в миротворчих операціях ООН. Адже в протистоянні російській агресії та окупації українці з власного досвіду знають, яких страждань зазнає цивільне населення у гарячих точках.
12.07.2022
У гуманітарному інституті спільно з навчально-науковим центром іноземних мов було розроблено "Порадник з протидії гендерної дискримінації у Збройних Силах України" англійською мовою. Протягом червня-липня поточного року "Порадник" пройшов апробацію у військах і отримав чимало схвальних відгуків від військовослужбовців, працівників ЗС України, громадських активістів і наукової спільноти. Переклад "Порадника" англійською мовою викликано значним інтересом до видання з боку наших західних партнерів і іноземних експертів.
18.05.2022
17 травня в Гамбурзі (Німеччина) розпочалася щорічна (51-а) Конференція керівників вищих навчальних закладів та інших оборонних установ НАТО (CoC). Головна тема конференції: «СТІЙКІСТЬ В ОСВІТІ». Визначені під час конференції пріоритетні напрямки удосконалення освітнього процесу, за традицією щорічної співпраці між нашими навчальними закладами, будуть впроваджені в навчальну діяльність Національного університету оборони України.
12.05.2022
Днями вийшов черговий випуск видання Вісника Програми НАТО з виховання доброчесності (ВІ) № 13, зима 2022 року. Видання охоплює заходи, які були організовані програмою НАТО з виховання доброчесності разом з Колумбією, Грузією, Йорданією, Республікою Молдова, Перу, Тунісом та Україною з кінця 2021 року.
    Усього новин: 8