Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Новини

26.09.2020
У період з 24 по 25 вересня 2020 року представник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського підполковник Максим Тищенко взяв участь у черговому засіданні Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми “Партнерство заради миру”, яке проводилося у режимі онлайн.
25.09.2020
Сьогодні, 24 вересня, в університеті відбувся он-лайн вебінар з використанням системи “Skype for business” на тему “Консультації військовим юристам, командирам та офіцерам Штабу з питань виконання норм Міжнародного Гуманітарного Права (МГП) під час ведення бойових дій”.
25.09.2020
24 вересня 2020 року під керівництвом заступника начальника університету з наукової роботи відбувся вебінар з ад’юнктами університету третього року підготовки.
24.09.2020
Протягом двох днів, з 23 по 24 вересня 2020 року, науково-педагогічними та науковими працівниками навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони проводиться он-лайн тренінг з кризових комунікацій для особового складу цивільно-військового співробітництва та військових комісаріатів. Участь у тренінзі беруть близько 100 осіб.
23.09.2020
Для ознайомлення курсантів Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету з аспектами фізичної підготовки з урахуванням особливостей службово-бойової діяльності військових частин Національної гвардії України було запрошено начальника відділу фізичної підготовки і спорту Головного управління Національної гвардії України полковника Сергія Лещеню та начальника служби навчально-методичної та аналітичної роботи відділу фізичної підготовки і спорту Головного управління Національної гвардії України полковника Сергія Забродського.
23.09.2020
Центром воєнно-стратегічних досліджень за участю наукових центрів та кафедр університету під загальною редакцією доктора військових наук, старшого дослідника, генерал-лейтенанта СИРОТЕНКА А.М. підготовлено монографію “Воєнні аспекти протидії “гібридній” агресії: досвід України”.
22.09.2020
У період з 16 по 25 вересня 2020 року на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (с. Старичі Львівської області) проводиться українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ “Rapid Trident-2020”. Участь у навчанні беруть понад 4000 військовослужбовців із 9 країн світу, а саме: України та США, представники Великої Британії, Литви, Німеччини, Данії, Канади, Польщі, Румунії, командування НАТО, а також особовий склад LITPOLUKRBRIG – Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.
22.09.2020
18 вересня 2020 року під керівництвом заступника начальника університету з наукової роботи відбувся вебінар з випускниками ад’юнктури 2021 року.
22.09.2020
На запрошення навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони було прочитано лекцію для слухачів курсу офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня L-3 менеджером проєктів у військово-політичній сфері, Координатором проєктів ОБСЄ в Україні Олександром Гладким. Викладання проводилося англійською мовою.
18.09.2020
У рамках реалізації теми «Інтелектуальний компонент у структурі стратегічного лідерства» Президент адвокатського об’єднання юридична компанія «Капітал», Голова громадського об’єднання «Громадський люстраційний комітет», Директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України (2014–2016 рр.), член дисциплінарної комісії НАБУ (2018–2020 рр.) Тетяна Козаченко провела заняття зі слухачами університету.
18.09.2020
З 14 по 18 вересня 2020 року в університеті тривали чергові Вищі академічні курси з питань запобігання корупції, які проводились з представниками керівного складу вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.
16.09.2020
Днями відбулось заняття з групою слухачів курсів лідерства оперативного рівня підготовки щодо діяльності NSPA в Україні та перспектив його співробітництва з Міністерством оборони України.
16.09.2020
У рамках партнерства між Україною та Великою Британією, Навчально-науковим центром оборонного менеджменту організовано проведення занять представниками ТОВ “ПрайсуотерхаусКуперс Едвайхорі” із залученням іноземних фахівців у сфері проектного менеджменту.
15.09.2020
Представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли активну участь в роботі Тренінгу для тренерів "Рівні права та можливості для жінок і чоловіків у збройних силах та інші ключові напрямки демократичного контролю над збройними силами".
15.09.2020
14 вересня 2020 року під керівництвом заступника начальника університету з наукової роботи відбулася методична нарада з наукової роботи із залученням наукових керівників ад’юнктів університету.
14.09.2020
Днями представники наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету провели чергові мобільні курси з питань запобігання корупції.
14.09.2020
Сьогодні, 14 вересня, фахівці наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету розпочали проведення Вищих академічних курсів з питань запобігання корупції.
12.09.2020
Найкращий спосіб відзначити головне спортивне свято країни ‒ це зайнятися спортом у дружній та сонячній атмосфері. Так, сьогодні, в День фізичної культури і спорту України, на арені новоствореного спортивного комплексу університету відбулася товариська зустріч між командами ветеранів футбольного клубу “Динамо Київ” та ветеранів прокуратури України.
11.09.2020
Сьогодні, напередодні свята, Дня фізичної культури і спорту, на базі університету було проведено спортивне свято під час якого відбулося відкриття нового спортивного комплексу за участю керівництва, особового складу університету та запрошених гостей.
10.09.2020
Підтримуючи давні спортивні традиції в університеті проведено змагання між командами Військово-Морських Сил і Повітряних Сил – слухачів командно-штабних курсів тактичного рівня L-2 цих видів Збройних Сил.
09.09.2020
12 вересня у державі святкується День фізичної культури і спорту України. Напередодні свята на базі університету буде проведено відкриття нового спортивного комплексу та спортивне свято за участю керівництва, особового складу університету та запрошених гостей.
09.09.2020
В університеті продовжується робота щодо підготовки до акредитації освітньо-наукових програм та покращення організації підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.
09.09.2020
Днями у державі вітали військовослужбовців з особливим днем ‒ Днем воєнної розвідки України. Це свято – символ вшанування славних багаторічних традицій, героїзму і мужності, самовідданості і повсякденної ратної праці багатьох поколінь воїнів-розвідників, визнання особливої ролі, яку виконують розвідувальні органи Збройних Сил України на сучасному етапі.
09.09.2020
З 7 по 8 вересня 2020 року в м. Загреб (Хорватія) відбувся 5-й науковий Міжнародний Безпековий Форум “Гібридні загрози і війни в 21-му столітті – створення стійкості критичної інфраструктури”. На запрошення директора Інституту дослідження гібридної війни (Хорватія) від України в ньому прийняв участь заступник начальника центру – начальник науково-дослідного управління проблем воєнної політики та воєнної стратегії полковник Семененко В.М. В зв’язку з протиепідеміологічними заходами участь в заході було прийнято он-лайн.
08.09.2020
В університеті триває вивчення курсантами дисципліни “Спеціальна фізична підготовка структур сектору безпеки і оборони” під час якого вони мають змогу дізнатися про особливості організації фізичної підготовки у різних структурах сектору безпеки і оборони України.
05.09.2020
Сьогодні, 5 вересня, 10 курсантів-першокурсників склали Військову присягу на вірність українському народові. Цьому передували фізичні і психологічні труднощі та перешкоди, з якими новостворені військовослужбовці стикнулися під час курсу первинної військово-професійної підготовки. Проте бажання і наполегливість у досягненні мрії стати професійним військовим допомогли юнакам з легкістю їх подолати та довести, що вони гідні носити почесне звання “курсант”.
04.09.2020
Днями відбулася онлайн зустріч міжнародної експертної групи з питань проведення інституційного аудиту професійної військової освіти у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти держави.
04.09.2020
Днями, за сприяння Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України, на базі університету стартував в он-лайн режимі курс цивільно-військового співробітництва. У ролі інструкторів залучені делегати від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, іноземні радники з питань цивільно-військового співробітництва та фахівці від сектору безпеки та оборони України.
03.09.2020
Напередодні Дня знань укладено угоду про співпрацю на міжвузівському рівні між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Приватним вищим навчальним закладом “Київський медичний університетˮ, яка передбачає обмін науковим, освітнім та методичним досвідом.
02.09.2020
В університеті відбулися урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці створення кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту. Символічним є те, що саме в День знань новостворена на той час кафедра почала функціонувати та готувати фахівців з морально-психологічного забезпечення для Збройних Сил України.
01.09.2020
День знань ‒ це свято, яке традиційно розпочинає новий навчальний рік. Воно є особливим для університету як для провідного вищого навчального закладу системи освіти Збройних Сил України.
31.08.2020
На базі навчального центру університету завершено основну частину курсу військово-первинної професійної підготовки з курсантами першого курсу набору 2020 року практичним виконанням стрільб зі стрілецької зброї.
29.08.2020
Сьогодні, 29 серпня, на території Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за участю першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака відбулася урочиста подія ‒ випускники Кафедри військової підготовки склали присягу на вірність Українському народові. В недалекому майбутньому 412 студентів із 42-х закладів вищої освіти отримають первинне офіцерське військове звання ‒ молодший лейтенант, адже зобов’язалися обороняти територіальну цілісність і Незалежність країни, бути опорою і щитом для свого народу.
28.08.2020
Відбулась генеральна репетиція урочистої церемонії складання Військової присяги випускниками Кафедри військової підготовки. Вже завтра студенти із 42 закладів вищої освіти Київщини, які два роки навчалися в університеті за програмою підготовки офіцерів запасу, поповнять лави офіцерів запасу.
27.08.2020
Напередодні нового навчального року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проводиться навчально-методичний збір наукових, науково-педагогічних працівників та офіцерів постійного складу. Сьогодні, 27 серпня, у засіданні навчально-методичного збору взяв участь перший заступник керівника оборонного відомства Іван Руснак. Він доповів колективу університету про оборонні аспекти програми діяльності Уряду, основні результати роботи у 2020 році та довгострокові пріоритети на перспективу в частині відповідальності Міноборони.
26.08.2020
За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм Указом Президента України державної нагороди, медаллю “За працю та звитягу”, удостоєно: Остапець Світлану Іванівну − завідувача методичного кабінету науково-методичного центру університету та професора кафедри командно-штабного інституту застосування військ (сил) Репіла Юрія Євгеновича.
26.08.2020
Під керівництвом начальника навчального закладу генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка розпочався навчально-методичний збір наукових та науково-педагогічних працівників, офіцерів постійного складу університету. Під час заходу підбиватимуться підсумки освітньої, наукової та науково-технічної діяльності університету у 2019‒2020 навчальному році із урахуванням проблемних питань та шляхи їх вирішення, а також формулюватимуться завдання на наступний навчальний рік.
25.08.2020
Триває навчальна практика курсантів 2 курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій на посадах командирів відділення на базі 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
25.08.2020
22 серпня 2020 року урочистості були проведені на стройовому плацу 169-го навчального Центру Сухопутних військ Збройних Сил України смт "Десна". З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, військовослужбовці строкової служби присягнули на вірність Українському народові.
Усього новин: 533
Новини