Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Новини

27.11.2020
27 листопада у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в режимі онлайн відбулася I Міжнародна науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”.
27.11.2020
27 листопада 2020 року на кафедрі зенітних ракетних військ інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблемні питання стану та бойового застосування зенітних ракетних військ в сучасних умовах і можливі шляхи їх вирішення”.
27.11.2020
26 листопада, у багатьох країнах відзначається Всесвітній день інформації. Цього дня проводяться різноманітні форуми, симпозіуми та інші заходи, на яких обговорюється значення інформації в нашому суспільстві, питання, пов’язані з її обробкою, передачею, контролем та безпекою.
27.11.2020
Науково-практичний семінар, організований кафедрою морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту, був присвячений проблемам та шляхам трансформації системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України на період до 2025 року.
26.11.2020
Підходить до завершення вивчення теоретичного блоку дисципліни “Спеціальна фізична підготовка структур сектору безпеки і оборони”. З метою ознайомлення із особливостями організації фізичної підготовки в підрозділах Управління державною охороною України, було запрошено взамовника (роботодавця) заступника начальника управління – начальника відділу нормативно-методичного забезпечення фізичної підготовки та спортивної роботи Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента, майстра спорту України, полковника Сухораду Григорія Івановича.
26.11.2020
Представники університету взяли участь у XII Всеукраїнській науково-практичній конференції “Освітньо-наукове забезпечення діяльності складових сектору безпеки і оборони України” на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
26.11.2020
Наукові працівники наукового центру мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського брали участь у першій робочій онлайн зустрічі з питань розроблення мовних тестів “Virtual Meeting #1 on STANAG 6001 Testing”.
26.11.2020
24 листопада 2020 року на кафедрі радіотехнічних та спеціальних військ інституту авіації та протиповітряної оборони університету з дотриманням карантинних обмежень проведений науково-практичний семінар на темою “Особливості підготовки і застосування військових частин (підрозділів) радіотехнічних військ, військ зв’язку, радіотехнічного забезпечення, автоматизованих та інформаційних систем в сучасних умовах”.
25.11.2020
В інституті забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-методичний семінар “Впровадження активних методів навчання в ході проведення занять: сучасні тренди”.
24.11.2020
24 листопада 2020 року в режимі on-line відбувся науково-практичний семінар “Впровадження стандартів НАТО в роботу служб персоналу Збройних Сил України”. Семінар відбувся під головуванням начальника кафедри керівництва військами (силами) в мирний час командно-штабного інституту застосування військ (сил) полковника Григорія Тіхонова.
23.11.2020
на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського згідно з рішенням заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції в он-лайн форматі було проведено лекції зі слухачами та представниками керівництва Національного коледжу оборони Об’єднаних Арабських Еміратів.
21.11.2020
Завершився он-лайн курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування в науковому центрі мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який проводився вперше.
21.11.2020
З 16 по 21 листопада 2020 року в рамках навчального модулю “Основи забезпечення операції (бою)” слухачі Курсу офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня (L-3) детально розглянулипитання логістики в операціях англійською мовою на основі документів НАТО.
21.11.2020
Десантно-штурмові війська – легендарні підрозділи Збройних Сил, що виконують найважчі завдання, завжди на вістрі атаки та в епіцентрі бойових зіткнень. Воїни-десантники успадкували кращі національні бойові традиції, нинішнє покоління марунових беретів золотими літерами вписало свої імена в історію воєнного мистецтва. Особливо яскраво це було підтверджено під час стримування та відбиття російської агресії.
20.11.2020
20 листопада у Києві в режимі онлайн відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція за темою “Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів та можливі шляхи їх вирішення”, організована Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського за підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія.
19.11.2020
Сьогодні, 19 листопада, в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулась ІV Міжнародна науково-практична он-лайн конференція за темою “Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної підготовки та спорту Збройних Сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб на шляху євроатлантичної інтеграції України”.
19.11.2020
Протягом двох днів, з 19 по 20 листопада 2020 року, науково-педагогічні та наукові працівники навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони, за ініціативою та на запит відділу цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, проводять онлайн тренінг з кризових комунікацій для особового складу цивільно-військового співробітництва та військових комісаріатів ОК “Захід”, представники Рівненського гарнізону. Участь у заході беруть близько 70 осіб.
19.11.2020
У період з 16 по 18 листопада, в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) було організовано триденний онлайн семінар щодо практичного досвіду та уроків переходу навчальними закладами країн-членів НАТО та країн-партнерів з традиційної форми навчання на дистанційну під час пандемії COVID-19.
18.11.2020
Нині сержант в Українському війську — одна з ключових ланок військового устрою, а сержантський колектив — кістяк будь-якого бойового підрозділу. Особливо яскраво наші сержанти проявили себе в умовах відбиття та стримування російської агресії на Донбасі. Саме здобутий у боях унікальний бойовий досвід у поєднанні зі стандартами армій провідних країн НАТО став основою для підготовки національного сержантського корпусу.
17.11.2020
Дводенний регіональний семінар з рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах України та інших ключових напрямів демократичного цивільного контролю над ЗС України організовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством оборони України.
17.11.2020
Відповідно до наказу Міністерства оборони України “Про організацію та проведення підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України, за рішенням директора Департамента військової освіти і науки Міністерства оборони України 16 листопада 2020 року в науковому центрі мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочався он-лайн курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001, який започаткований і проводиться вперше.
16.11.2020
Представники національного університету оборони України взяли участь у всеукраїнській науково-практичній конференції “Воєнно-історична робота в Військово-Морських Силах. Сучасний стан та перспективи”.
13.11.2020
Протягом тижня проводилась підготовка офіцерів курсу “Офіцерів об’єднаних штабів” оперативного рівня L-3 з питань цивільно-військового співробітництва (ЦВС) за стандартами НАТО англійською мовою.
13.11.2020
Напередодні своєї чергової ротації в зону проведення операції об’єднаних сил заступник Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ (Православної Церкви України) по співпраці з військовими закладами освіти український священик Димитрій Присяжний презентував свою вже п’яту за рахунком книгу.
12.11.2020
Сьогодні, 12 листопада, в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулась Міжнародна науково-практична он-лайн конференція за темою “Актуальні проблеми підготовки фахівців сектору безпеки і оборони в умовах загроз гібридного характеру”.
11.11.2020
Семінар з рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах та інших ключових напрямів демократичного контролю над ЗС України триватиме два дні. В його роботі беруть участь представники місії ОБСЄ в Україні, Міноборони України, Генерального штабу ЗСУ, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, національні експерти, а також представники громадських організацій.
09.11.2020
9 листопада, для керівників структурних підрозділів апарату Міністерства оборони України розпочалися Вищі академічні курси з питань запобігання корупції. Курс організований Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України в рамках реалізації освітніх заходів Програми НАТО “Виховання доброчесності” (Вuilding Integrity) за сприяння і партнерської підтримки Академії оборони Великої Британії, ВІ НАТО та Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони (CIDS, Міністерства оборони Королівства Норвегія).
06.11.2020
5 листопада 2020 року в університеті проходила у режимі он-лайн науково-практична конференція на тему “Філософсько-соціологічні та психолого-педагогічні проблеми підготовки особистості до виконання завдань в особливих умовах”. Організатором заходу виступив гуманітарний інститут університету, зокрема, фахівці кафедри суспільних наук.
04.11.2020
3-4 листопада 2020 року під егідою Міністерства оборони України та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні для військовослужбовців частин та підрозділів Одеського гарнізону організовано дводенний семінар з рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах України та інших ключових напрямів демократичного контролю над ЗС України. Такі семінари вже відбувалися в Чернігові, Харкові та Дніпрі.
03.11.2020
Особовий склад навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони продовжує вивчати та впроваджувати досвід стратегічних комунікацій держав-членів НАТО. Так, було здійснено переклад документу ‟Військова політика НАТО зі стратегічних комунікацій” (MC 0628, NATO MILITARY POLICY ON STRATEGIC COMMUNICATIONS).
03.11.2020
Шановні колеги, побратими, військовослужбовці та працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани ракетних військ і артилерії та інженерних військ!
30.10.2020
Днями на кафедрі стратегії національної безпеки та оборони відбувся науково-практичний семінар за темою “Обґрунтування шляхів подальшого розвитку спроможності Міністерства оборони України (DG-2.7.1. воєнно-політичний напрям) за функціональною групою “Урядування в оборонній сфері”.
30.10.2020
Інститут державного військового управління запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему “Актуальні проблеми підготовки військових фахівців сектору безпеки і оборони в умовах загроз гібридного характеру”.
30.10.2020
26 листопада 2020 року на платформі дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбудеться науково-практична конференція на тему: “Забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: проблеми та шляхи їх вирішення”.
29.10.2020
Сьогодні, 29 жовтня, на базі університету під керівництвом директора Департаменту військової освіти і науки МОУ Володимира Мірненка відбулося планове засідання секції Воєнно-наукової ради Міністерства оборони України з воєнно-теоретичної проблематики. На засіданні було підбито підсумки підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів у 2016-2020 роках, а також розглянуто нагальні питання їх подальшого професійного зростання та ефективного використання для задоволення потреб оборони держави.
29.10.2020
З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції університету та Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України у партнерстві з представниками програми НАТО з виховання доброчесності, програми ВІ Академії оборони Великої Британії, за підтримки телеком-оператора «Vodafone Україна» та асоціації «Спортивна індустрії України» буде проведено конкурс «РАЗОМ ПРОТИ КОРУПЦІЇ! ТВОЄ БАЧЕННЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ».
29.10.2020
Шановні військовослужбовці та працівники фінансово-економічних органів університету та Збройних Сил України! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем військового фінансиста!
29.10.2020
28 жовтня науково-методичним центром організації освітньої діяльності на платформі дистанційного навчання був проведений в режимі онлайн науково-практичний семінар на тему “Удосконалення теоретико-методичних засад оцінювання навчальних досягнень в системі вищих військових навчальних закладів”. У заході брали участь представники інститутів та центрів університету.
23.10.2020
У період з 19 до 23 жовтня науково-педагогічні працівники інституту авіації та протиповітряної оборони провели практичні заняття зі слухачами командно-штабного курсу тактичного рівня Повітряних Сил (L-2) на базі навчально-тренувального центру Повітряних Сил Збройних Сил України.
23.10.2020
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в державі та з метою запобігання виникненню і поширенню у особового складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського захворювань, викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19, здійснюється низка заходів щодо корегування освітнього процесу.
Усього новин: 599
Новини