Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Новини

17.07.2019
На кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочато Навчальний збір з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. Навчальний збір триватиме 30 діб
17.07.2019
Триває робота приймальної комісії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з відбору кандидатів для зарахування на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» спеціалізацією «Фізичне виховання і спорт в Збройних Силах».
16.07.2019
16 липня 2019 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів Вищих академічних курсів з питань управління проектами у сфері інформатизації.
15.07.2019
13 липня 2019 року на стройовому плацу 169-го навчального Центру Сухопутних військ Збройних Сил України смт "Десна" були проведені заходи, присвячені складанню Військової присяги військовослужбовцями строкової служби 33 бази забезпечення навчального процесу, які сьогодні проходять базову загальновійськову підготовку.
15.07.2019
Шановні воїни-миротворці, військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України! Щиро вітаю Вас із професійним святом ‒ Днем українських миротворців та 27-ю річницею участі Збройних Сил України у міжнародній миротворчій діяльності.
11.07.2019
У Навчальному Центрі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського четверту добу тривають Комплексні практичні заняття з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу.
11.07.2019
Представники Центру воєнно-стратегічних досліджень та інституту державного військового управління Університету 09 липня 2019 року взяли участь у семінарі ознайомлення з методологією управління, орієнтованого на результат, у застосуванні до планування виконання, моніторингу та оцінки Річної національної програми під егідою Комісія – Україна НАТО на 2020 рік. Семінар був організований Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції
10.07.2019
9 липня 2019 року на базі Національного університету оборони України іменя Івана Черняховського було проведено зустріч з Київською асоціацією військових аташе (КАВА).
10.07.2019
В межах заходів наукової та науково-технічної діяльності, кафедрою стратегії національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно з фахівцями Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України 9 липня 2019 року організовано та проведено міжвідомчу науково-практичну конференцію з питань науково-методичного супроводження заходів оборонного огляду.
09.07.2019
В місті Одесі 5 липня 2019 року завершився Другий відкритий кубок Повітряних Сил Збройних Сил України з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблого начальника фізичної підготовки і спорту підполковника Василя Петренка
09.07.2019
У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочато вступну кампанію, щодо набору слухачів до інституту державного військового управління для здобуття оперативно-стратегічного рівня освіти
08.07.2019
05 липня 2019 року у 33 базі забезпечення навчального процесу університету відбувся урочистий захід з нагоди вшанування особового складу пожежного взводу.
08.07.2019
Днями у Києві відбувся тренінг щодо ознайомлення з методологією управління, орієнтованого на результат, у застосуванні до планування, виконання, моніторингу та оцінки Річної національної програми (РНП), організований Проектом “Експертна підтримка врядування та економічного розвитку” (EDGE) за фінансового сприяння Міністерства міжнародних справ Канади.
08.07.2019
Днями у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбувся круглий стіл “Український фронтир: виклики для Закарпаття та Причорномор’я”.
07.07.2019
Командування та Вчена рада Національного уверситету оборони України імені Івана Черняховського щиро вітає увесь особовий склад та ветеранів Військово-Морських Сил Збройних Сил України з професійним святом.
05.07.2019
Метою даного заходу, який відбувся в період з 1 по 5 липня, стало проведення першого етапу аналізу навчальних програм за спеціальністю «кадровий менеджмент» та приведення їх у відповідність до стандартів НАТО.
05.07.2019
4 липня 2019 року науково-педагогічними працівниками кафедри суспільних наук, представниками Національного агентства забезпечення якості вищої освіти та Комітету Верховної Ради України з питань освіти та науки було проведено методологічний семінар “Сучасна візія підготовки доктора філософії в Україні”.
05.07.2019
На заході обговорили наслідки порушень Російською Федерацією норм міжнародного права в Азово-Чорноморському регіоні. Окремо торкнулися теми виконання рішення Міжнародного трибуналу з морського права щодо повернення до України полонених військовослужбовців.
02.07.2019
Вступна кампанія (на здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки), як і торік, була розділена на декілька етапів. Запровадження електронної платформи дистанційного навчання дозволило значно скоротити час іспитів. Викликано це великою кількістю бажаючих навчатись у провідному військовому навчальному закладі, конкурс на деякі спеціальності був досить високий.
02.07.2019
28 червня 2019 року під час відзначення дня Конституції України військовослужбовці строкової служби 33 бази забезпечення навчального процесу відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України, де ознайомились із предметами побуту та повсякденним життям українського народу в XVI-XX століттях
02.07.2019
26 червня 2019 року керівний склад 33 бази забезпечення навчального процесу відвідав 169-й навчальний Центр Сухопутних військ Збройних Сил України смт "Десна", де на даний час проходять загальновійськову базову підготовку військовослужбовці строкової служби молодого поповнення призову “Весна-2019”
01.07.2019
На кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського тривають навчальні заняття згідно План-програми комплексних практичних занять з вивчення первинної військово-професійної підготовки з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.
01.07.2019
Начальник науково-дослідного центру воєнної історії полковник Сергій Сегеда у виїзному семінарі присвяченому 360-ій річниці Конотопської битви висвітлив соціально-політичні передумови московсько-української війни 1658–1659 років.
27.06.2019
Відбувся випуск слухачів лідерських курсів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів. Підготовку офіцерів в університеті в такому форматі проводилося вперше. Протягом шести місяців було організовано підвищення кваліфікації 25 військовослужбовців – представників структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, вищих військових навчальних закладів та наукових установ Збройних Сил України, які вже мають наукові ступені та вчені звання.
27.06.2019
Мета семінару – визначення напрямків та розроблення наукових і практичних рекомендацій щодо впровадження сучасних комп’ютерних технологій в освітній процес військових навчальних закладів та у бойовій підготовці військ
26.06.2019
В університеті триває складання вступних випробувань офіцерами - кандидатами на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки. Через велику кількість бажаючих навчатися у провідному вищому військововму навчальному закладі, вступну кампанію цього року розділено на 2 етапи. Конкурс на деякі спеціальності досить високий.
25.06.2019
Відповідно до навчальних планів університету проводиться командно-штабне навчання за стандартами НАТО із фахівцями авіації, зенітних ракетних, радіотехнічних та спеціальних військ. В ролі посередників залучені науково-педагогічні та наукові працівники університету.
24.06.2019
Слухачі 1-го курсу університету після вивчення певних розділів навчальних дисциплін беруть участь у бригадному командно-штабному навчанні (БрКШН). Cлухачі командно-штабного інституту застосування військ (сил), виконують обов’язки службових осіб окремої механізованої бригади.
24.06.2019
У період з 17 по 21 червня 2019 року, полковник Василь Школяренко, начальник навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності та полковник юстиції Володимир Бевз, начальник відділу наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони, у складі міжнародної групи слухачів пройшли курс доброчесності в операціях з підтримання миру (BIPSOC) для офіцерського складу (38 слухачів з 16 країн світу)
24.06.2019
На навчально-матеріальній базі університету проводитимуться комплексні практичні заняття зі студентами 1-го курсу, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу. Після опанування теоретичної складової первинної військово-професійної підготовки, студенти набуватимуть знання, практичні навички й уміння, необхідні для військово-професійної діяльності майбутнього офіцера.
24.06.2019
Кафедрою тилового забезпечення інституту оперативного забезпечення та логістики університету проведено науково-практичний семінар на тему: “Підготовка фахівців з логістики Збройних Сил України за досвідом проведення операції Об’єднаних сил”.
22.06.2019
У період з 18 по 20 червня відбувся робочий візит представників Національного університету оборони України до Національної академії оборони Латвії. До складу делегації увійшли начальник кафедри Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Степан Яким’як та старший викладач кафедри каптана 1 рангу Михайло Чучин.
22.06.2019
У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні особовий склад Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно із представниками Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації взяв участь у церемонії покладання квітів до Солом’янського меморіалу загиблим воїнам, який увічнює пам’ять про події Другої світової війни.
21.06.2019
В період з 19 до 20 червня 2019 року на водно-спортивній базі університету фахівцями навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій проведено практичні заняття з основ виживання та військово-прикладного плавання зі слухачами оперативно-тактичного рівня всіх спеціальностей.
21.06.2019
На базі Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького 21 червня 2019 року під керівництвом заступника начальника кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту полковника Сергія Василенка проведено практичне заняття зі слухачами гуманітарного інституту.
21.06.2019
Університет відвідав новопризначений стратегічний радник високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України від Литовської Республіки генерал-майор (у відставці) Віталіюс Вайкшнорас, у минулому – начальник Об’єднаного штабу Збройних Сил Литовської Республіки, військовий представником Литви в НАТО і ЄС.
18.06.2019
День Альма-матері – це насамперед свято, яке об’єднує всіх, чия творча самовіддана праця, педагогічна майстерність і наполегливість формує нинішній і майбутній офіцерський корпус Збройних Сил України.
18.06.2019
Заступник начальника університету полковник Валерій Доброгурський та начальник наукового центру дистанційного навчання університету підполковник Максим Тищенко, взяли участь у конференції НАТО з технологій навчання, м. Вірджинія Бич, США.
18.06.2019
Сьогодні університет по праву займає чільне місце в системі військової освіти нашої держави і є провідним навчально-методичним і науковим центром Збройних Сил України.Саме випускники університету зі своїми бойовими побратимами творять сьогодні новітню історію України з новими перемогами та героями, відстоюють право держави на незалежність, право народу на вибір шляху в майбутнє і почуття гордості за те, що ми ‒ українці.
16.06.2019
Шановні медичні працівники Збройних Сил України! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника! Військові медики — це особливі фахівці в погонах, які присвятили себе надзвичайно складній, благородній і почесній професії. Щоденний результат вашої праці — це тисячі врятованих людських життів військовослужбовців та цивільного населення.
Усього новин: 276
Новини