Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

«Разом проти корупції! Твоє бачення має значення»: університет проводить молодіжний творчий конкурс з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією

  • >
  • >
  • >
  • «Разом проти корупції! Твоє бачення має значення»: університет проводить молодіжний творчий конкурс з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією
06.10.2021

МОЛОДІЖНИЙ ТВОРЧІЙ КОНКУРС

з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією

«РАЗОМ ПРОТИ КОРУПЦІЇ! ТВОЄ БАЧЕННЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ »

Конкурс проводиться Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції Національного Університету оборони України імені Івана Черняховського, в рамках Міжнародного дня боротьби з корупцією, у партнерстві з представниками Програми НАТО з виховання доброчесності, Академії оборони Великої Британії, Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони (CIDS).

 

Термін проведення конкурсу: з 20 вересня  2021 року по 30 листопада 2021 року

Учасники конкурсу громадяни України (автори - фізичні особи або творчі колективи) у віці від 14 до 30 років, яким пропонується  творче  осмислити природу негативного явища корупції  в номінаціях:
-    Відеоролик «КОРУПЦІЯ - СТОП!»;
-    Плакат, постер або комікс «обережно - КОРУПЦІЯ».

Метою конкурсу є інформування молоді (учнів, студентів, курсантів (слухачів), військовослужбовців, цивільної молоді та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття виховання доброчесності через популяризацію впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при реалізації сталої політики розбудови доброчесності та нульової терпимості до корупції у суспільстві шляхом створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює безумовні (фундаментальні) норми спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до виконання обов’язків.

Конкурсна робота , повинна мотивувати всіх учасників до чесного навчання, залучення молоді до профілактики корупції, відповідального ставлення до виконання обов’язків, демонструвати важливість виховання доброчесності та запобігання корупції у сучасному суспільстві та неприпустимість будь яких порушень .

Призовий фонд - цінні подарунки та сертифікати учасника конкурсу.

Проведення конкурсу: з моменту оголошення конкурсу кожен бажаючий надсилає на електронну адресу bitec.konkurs@gmail.com плакат, постер, комікс або відео де вказує такі данні: «ПІБ автора, місто проживання, контактний телефон. Після отримання Вашої роботи конкурсною комісією у 5 денний строк буде опрацьована Ваша заявка на участь в конкурсі і опублікована на сторінці конкурсу.

Фінальний етап конкурсу:

10:00 22.11.2021 – завершується прийом робіт.

Голосування проводиться з 22.11 (10:00) по 29.11 (10:00) шляхом оцінювання робіт вподобайками на сторінці конкурсу (bitec.com.ua)

29.11.2021 10:00 – завершується голосування, проводиться фіксація результатів та підведення підсумків.

Шляхом даного он-лайн голосування буде визначено - переможця глядацьких симпатій у кожній номінації. Переможцем буде оголошено учасника або команду учасників – авторів (коміксу, плакату та відео ролику соціальної реклами, чия робота отримає найбільшу кількість позначок «вподобано».

Підведення підсумків конкурсу: результати голосування буде оголошено
30 листопада 2021 року на сайті центру “bitec.nuou.org.ua”. Нагородження  переможців і призерів конкурсу відбудеться під час проведення Міжнародного науково практичного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони» (9-10 грудня), який приурочено до Міжнародного дня боротьби з корупцією.