Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

“Присягаю ніколи не зрадити народу України”: курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету склали Військову присягу

  • >
  • >
  • >
  • “Присягаю ніколи не зрадити народу України”: курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету склали Військову присягу
05.09.2020

Сьогодні, 5 вересня, 10 курсантів-першокурсників склали Військову присягу на вірність українському народові. Цьому передували фізичні і психологічні труднощі та перешкоди, з якими новостворені військовослужбовці стикнулися під час курсу первинної військово-професійної підготовки. Проте бажання і наполегливість у досягненні мрії стати професійним військовим допомогли юнакам з легкістю їх подолати та довести, що вони гідні носити почесне звання “курсант”.

‒ Кожен з вас обрав для себе мужній і відповідальний, важкий і почесний шлях у житті – шлях служіння українському народові. Переконаний, ви ‒ майбутні офіцери, взірець громадянської та національної самосвідомості, патріотизму і готовності бути гідними продовжувачами славних українських військових традицій. Навчайтеся сумлінно і завжди свято бережіть пам'ять про доблесть і честь своїх попередників, всіх, хто на різних етапах історії нашої держави захищав її незалежність, гідність і свободу, ‒ розпочав урочистий ритуал заступник начальника університету генерал-майор Сергій Поздишев.

Молодих захисників Вітчизни щиро привітали почесні гості, а саме начальник управління  фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов, президент Київської міської федерації кіокушинкай карате Олександр Овечинков, президент Української федерації хокею на роликах Андре Поддубни та представники президіуму федерації, а також  керівництво університету, батьки та рідні. А військовий капелан Димитрій Присяжний благословив на подальше успішне навчання.

‒ Наступні чотири роки стіни університету стануть для вас другою домівкою. Ми впевнені, що обрали кращих і докладемо усіх зусиль, щоб ви стали кваліфікованими керівниками фізичної культури та спорту у Збройних Силах України. Наснаги та наполегливості вам у здобутті нових знань! ‒ привітав курсантів перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Ця надзвичайна подія стала точкою відліку нового життєвого шляху ‒ професійного військового. Часом, він буде нелегким та тернистим, але надзвичайно цікавим та важливим у становленні курсантів як майбутніх офіцерів Збройних Сил України.