Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

“Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!”

26.08.2023

Курсанти-першокурсники Національного університету оборони України склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Успішно здолавши всі фізичні й психологічні труднощі та перешкоди, з якими майбутні офіцери стикнулися під час курсу первинної військово-професійної підготовки, вони довели, що гідні мати почесне звання курсанта навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

Цьогоріч охочих навчатися у провідному вищому військовому навчальному закладі держави стало значно більше, тому конкурс складав близько 6 осіб на місце. Більшість вступників мали вагомі спортивні здобутки, звання та розряди. Тож право навчатися у стінах університету виборювали кращі з кращих.

Вітаючи курсантів, начальник Національного університету оборони України генерал-полковник Михайло Коваль наголосив, що склавши Військову присягу на вірність Українському народові у надскладний для нашої держави історичний період протистояння російському агресорові, вони зобов’язуються перед своїми рідними та близькими у надійному захисті: “Ви повинні усвідомлювати, що через кілька років ви відповідатиме за життя та долі своїх підлеглих військовослужбовців. Бажаю вам засвоїти освітню програму та головне – навчитися перемагати ворога. І пам’ятати першу заповідь воїна: “Завжди повертатися додому!”

 

 

Попереду на новоспечених вихованців університету чекає доволі нелегкий, але цікавий шлях становлення офіцерами сучасного українського війська.

Бажаємо стати гідними захисниками своєї країни!