Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

“Швидше, вище, сильніше!” ‒ в університеті обирають найкращих з кандидатів на навчання за спеціальністю “Фізична культура і спорт”

  • >
  • >
  • >
  • “Швидше, вище, сильніше!” ‒ в університеті обирають найкращих з кандидатів на навчання за спеціальністю “Фізична культура і спорт”
05.08.2020

Університет продовжує набір майбутніх фахівців тактичного рівня з фізичної підготовки та спорту у Збройних Силах України. Серед вступників – призери та переможці Всеукраїнських спортивних змагань, випускники ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, a також військовослужбовці служби за контрактом. Абітурієнти вже подолали два вступних випробування: психологічний відбір та медичний огляд.

Сьогодні, 5 серпня, оцінювали рівень фізичної підготовки вступників. Юнаки та дівчата проявили свої фізичні можливості, виборюючи право навчатися в навчально-науковому інституті фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій НУОУ.

Перша частина іспиту складалася з трьох вправ, a саме: бігу на 100 метрів, підтягування на перекладині та бігу на 3000 метрів для хлопців, a також комплексної силової вправи та бігу на 1000 метрів для дівчат.

Вже завтра кандидати на навчання випробують себе не другій частині екзамену – плаванні на 100 метрів.

Проаналізувавши попередні результати, члени приймальної комісії зазначили, що не всі вступники виконали пороговий рівень з окремих вправ, необхідний для виконання нормативів, але були й ті, які показали високий рівень розвиненості загальних фізичних якостей. Так, найкращий показник у юнаків з підтягування на перекладині – 25 разів, а у дівчат – 15 разів згинання та розгинання рук в упорі лежачи у комплексній силовій вправі.

Абітурієнти налаштовані рішуче на нові випробування. Адже попереду, окрім плавання, на них чекає творчий конкурс.

За підсумками іспитів лише найкращі отримають право гордо носити звання курсанта Національного університету оборони України.

Стажери пресслужби університету Валерія Подкіч та Євгенія Пугач