Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри

12.05.2022

Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медична сестра.

В 1974 році Міжнародна рада медсестер ICN – International Council of Nurses (ІСN) ухвалила офіційне рішення відзначати Міжнародний день медсестри 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл (1820-1910) – англійської сестри милосердя.

Українські військові медсестри та медбрати професійно та невтомно допомагають рятувати українських воїнів, поранених на полях російсько-української війни на Донбасі від набоїв збройних сил російської федерації, які ведуть підступну збройну агресію кремлівських окупантів проти України протягом останніх восьми років.

Завдяки вашим знанням, вмінням, силі волі, жертовності та підтримці тисячі військовослужбовців отримали шанс на “друге народження” під час операційного асистування, післяопераційного догляду, реабілітацій та подальшого відновлення й супроводу.

Схиляємо голови та вшановуємо усіх медичних сестер та медичних братів, які віддали своє життя, виконуючи військовий обов’язок. Вічна слава!

Бажаємо військовим медсестрам та медбратам Збройних Сил України сил, наснаги, стійкості та витримки, завжди чути щиру подяку за Вашу нелегку працю. Нехай все те добро, що Ви робите кожен день, повертається до Вас сторицею!

Від усього серця прийміть безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я всіх людей!