Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведені практичні заняття на базі військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України

  • >
  • >
  • >
  • Зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведені практичні заняття на базі військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України
02.08.2019

Відповідно до навчальних планів та програм навчальних дисциплін у період з 30 липня по 02 серпня 2019 року зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони були проведені практичні заняття на базі військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Офіцери набули практичних вмінь з питань організації бойової підготовки та бойового чергування у військових частинах тактичної авіації, зенітних ракетних та радіотехнічних військ.

Фахівці логістичного забезпечення відпрацювали питання організації забезпечення польотів авіації, організації технічного обслуговування та зберігання озброєння та військової техніки Повітряних Сил.

Варто зазначити, що тісна співпраця керівництва університету, науково-педагогічних працівників інституту з Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України сприяє підвищенню якості практичної навченості слухачів університету.