Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Розпочато курс “Офіцер багатонаціонального штабу (для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки та антитерористичних операціях)”

  • >
  • >
  • >
  • Розпочато курс “Офіцер багатонаціонального штабу (для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки та антитерористичних операціях)”
26.02.2019

На базі Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з 25 лютого по 22 березня 2019 року проводиться курс “Офіцер багатонаціонального штабу (для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки та антитерористичних операціях)”.

Метою курсу є набуття теоретичних знань та отримання практичних навичок щодо планування операцій відповідно до стандартів НАТО та роботи офіцерів у багатонаціональних штабах оперативно-тактичного рівня. Курс проводиться англійською мовою науково-педагогічними працівниками НУОУ, які пройшли навчання в вищих військових навчальних закладах провідних країн НАТО та мають досвід виконання завдань в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Результатом курсу є спроможність слухачів виконувати функціональні обов’язки на посадах у багатонаціональних штабах НАТО.