Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

29 cічня - День пам'яті героїв Крут

29.01.2024

День пам'яті героїв Крут – нагадує нам про велич і самопожертву тих, хто віддав своє життя за незалежність та свободу нашої країни. У березні 1918 року на Крутських пагорбах відбувся бій, де молодь, лише починаючи свій шлях, встала на захист Батьківщини. Героїчна боротьба українських вояків на кілька дорогоцінних днів затримала московську навалу.

Вшанування оборонців Крут – важлива частина нашої національної пам’яті. Хоробрість та жертовність крутянців зробила їх символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Через ціле століття нескорений дух, патріотизм і любов до України залишаються невмирущими та передаються сучасним захисникам рідної землі: Героям Небесної Сотні та Героям російсько-української війни, які проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність та демонструючи незламність духу, виборюють майбутнє, про яке мріяли цілі покоління українських патріотів.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу.

Світла пам’ять і вічна шана Героям Крут!

Слава Україні!

Героям слава!

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ