Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

35 окрема бригада морської піхоти завершила курсову підготовку

31.01.2020

У стінах університету завершено курс підготовки управління бригади морської піхоти.

Згуртований колектив морських піхотинців протягом кількох тижнів закріпив теоретичні знання з питань планування бойових дій та управління підрозділами в ході виконання бойових завдань.

‒ Як показує досвід, така практика підготовки є дуже необхідною для подальшого використання у Збройних Силах України. Ви мали змогу опанувати нові знання, якими мусить володіти кожен командир на полі бою. Бажаю, щоб здобуті навички допомогли вам у майбутньому успішно виконувати бойові завдання та зберігати при цьому життя і здоров’я кожного військовослужбовця, ‒ з вітальним словом розпочав вручення сертифікатів перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Морпіхи відпрацьовували ведення бою не лише з моря, а й зі суходолу. Під час проведення спільного штабного тренування офіцерами управління бригади були опановані головні аспекти розіграшу бойових дій з метою пошуку найбільш ефективного способу виконання бойового завдання.

З успішним завершенням підготовки офіцерів бригади привітали начальник штабу ‒ перший заступник командувача морської піхоти генерал-майор Артем Лучников, командування університету та науково-педагогічні працівники, які були залучені до проведення курсів.