Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету взяли участь у 5-му науковому Міжнародному Безпековому Форумі “Гібридні загрози і війни в 21-му столітті – створення стійкості критичної інфраструктури”

  • >
  • >
  • >
  • Представники університету взяли участь у 5-му науковому Міжнародному Безпековому Форумі “Гібридні загрози і війни в 21-му столітті – створення стійкості критичної інфраструктури”
09.09.2020

З 7 по 8 вересня 2020 року в м. Загреб (Хорватія) проходив 5-й науковий Міжнародний Безпековий Форум “Гібридні загрози і війни в 21-му столітті – створення стійкості критичної інфраструктури”.
На запрошення директора Інституту дослідження гібридної війни (Хорватія) від України в ньому взяв участь заступник начальника центру – начальник науково-дослідного управління проблем воєнної політики та воєнної стратегії полковник Семененко В.М. У зв’язку з протиепідеміологічними заходами участь в заході було прийнято он-лайн.

У роботі Форуму взяли участь вище керівництво Хорватії, Віце-Президент Європейської комісії, керівники ряду комітетів НАТО, провідні науковці Хорватії, Ізраїлю, Німеччини, Сербії, Нідерландів, Словенії, Польщі та України.

Міжнародний Безпековий Форум був поведений в рамках Програми NATO SPS та Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні. Метою заходу було обмінятися думками науковців та політиків країн ЄС та НАТО з актуальних проблем дослідження гібридних загроз та захисту критичної інфраструктури.

В рамках Форуму полковник Семененко В.М. виступив з доповіддю: “Military aspects of countering Hybrid aggression: Ukrainian experience”
(Воєнні аспекти протидії гібридній агресії: досвід України).