Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

6 грудня – День Збройних Сил України

06.12.2023

В Національному університеті оборони України відбулись урочистості з нагоди відзначення 32-ї річниці Збройних Сил України. 

Від командування та Вченої ради колектив провідного військового закладу вищої освіти із професійним святом мужніх та незламних привітав начальник Національного університету оборони України генерал-полковник Михайло Коваль:

 

– Дорогі бойові побратими! Шановні захисники та захисниці, колеги! Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба у лавах Української армії − це не тільки професія, для більшості з вас − це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян. День Збройних Сил України увібрав в себе козацький характер, щиру любов до Батьківщини та незламність духу Українського воїна. Сьогодні, Українська армія бореться за незалежність, свободу, мир та майбутнє нашої нації, виявляючи справжній героїзм і стійкість в протистоянні російському агресору. Переконаний, що Збройні Сили України завжди будуть справжньою національною гордістю, гарантом суверенітету України. У цей святковий день бажаю вам мирного неба, міцного козацького здоров’я та незламної волі в досягненні Перемоги над ворогом! Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! 

Генерал-полковник Михайло Коваль наголосив, що війна нашої держави з росією триває десятий рік. І понад 21 місяць − жорстока битва за кожен метр української землі, за мир, свободу і Незалежність України! Нині кожен день − це День Збройних Сил України!

Сьогодні Україна вперше відзначає День святого Миколая та День Збройних Сил в один день. Об'єднання цих дат символічно вказує на зв'язок між теплом і щедрістю святого та захистом і самопожертвою українських воїнів. 

Наші герої демонструють незламну силу духу та відвагу, доводячи, що Україна окупанту не по зубах!

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Разом до Перемоги!