Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Ад’юнкт університету виборов першість на Чемпіонаті Європи з військово-спортивних багатоборств

28.08.2023

З 24 по 27 серпня 2023 року в місті Дзержонюв, республіка Польща, відбувся захоплюючий Чемпіонат Європи з військово-спортивних багатоборств, у розділі "Бойове двоборство". Це спортивне дійство зібрало найсильніших учасників з 12 країн.

Право представляти Україну на цьому Чемпіонаті дісталося ад'юнкту навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України майору Денису Коновалову. Проявивши відданість та майстерність, він виборов головні нагороди чемпіонату: перше місце у версії Б-1 в абсолютній ваговій категорії, а також заслужене друге місце у версії Б-3 в категорії вагою до 100 кг.

Ці результати є свідченням неймовірних зусиль, вкладених майором Денисом Коноваловим у підготовку та тренування. Його перемоги сприяють підвищенню престижу та репутації нашої країни в світовому спортивному співтоваристві.

Вітаємо майора Дениса Коновалова з цим вражаючим досягненням та бажаємо йому нових перемог і подальших високих вершин у його спортивній кар'єрі!