Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбулося засідання Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми “Партнерство заради миру”

  • >
  • >
  • >
  • Відбулося засідання Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми “Партнерство заради миру”
26.09.2020

У період з 24 по 25 вересня 2020 року представник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського підполковник Максим Тищенко взяв участь у черговому засіданні Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми “Партнерство заради миру”, яке проводилося у режимі онлайн.

Під час зустрічі вивчався досвід військових навчальних закладів країн-членів НАТО та країн-партнерів щодо впровадження в освітній процес технологій дистанційного навчання.

Важлива увага приділялася практичним аспектам застосування у процесі підготовки військових фахівців технологій дистанційного навчання з метою впровадження цього досвіду у навчальний процес ВВНЗ Збройних Сил України.

Максим Тищенко взяв активну участь в обговоренні поточного стану проєкту Maturing ADL in Exercises (MADLx, https://adlnet.gov/projects/madlx/, https://madlx.org/), учасником якого є Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Метою Проєкту є підвищення якості військової освіти та підготовки шляхом інтеграції дистанційного навчання у об’єднанні та коаліційні навчання. В університеті успішно використовується дистанційне навчання під час теоретичної підготовки до проведення командно-штабних навчань.