Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершився курс з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • Завершився курс з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в ЗС України
21.05.2019

У період з 25 березня по 17 травня 2019 року на базі наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на курсі підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України здійснено підвищення кваліфікації понад 80 наукових та науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти України. Сучасні тенденції розвитку освітніх технологій та основні напрями державної політики у цій сфері, що визначені Національною стратегією розвитку освіти України на період до 2021 року потребують спрямування зусиль на розвиток електронного навчання у Збройних Силах України як одного з найбільш дієвих інструментів реалізації моделі безперервного навчання.

Вперше цей курс проводився повністю дистанційно, що дозволило суттєво знизити фінансові витрати. Слухачі курсу на практиці мали змогу розробити власний курс дистанційного навчання, який використовуватиметься під час організації освітнього процесу у військових навчальних закладах.

Головними завданнями цього курсу було сформувати у наукових та науково-педагогічних працівників уміння і навички щодо використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі, створення дистанційних навчальних курсів за допомогою існуючого програмного забезпечення, управління процесом навчання та здійснення контролю якості освітнього процесу під час проведення дистанційного курсу з використанням можливостей платформи дистанційного навчання Moodle.

Також, в рамках програми навчання, слухачам було запропоновано пройти два дистанційних курси, розроблених норвезькими партнерами: “Чи буде це працювати он-лайн” та “Так, це буде працювати онлайн”. Викладачі навчальних закладів були ознайомлені із основами педагогіки і дидактики дистанційного навчання та практичними порадами щодо його використання в освітньому процесі.

Випускники курсів отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.