Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Актуальні проблеми підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

28.11.2019

На кафедрі військової підготовки 27 листопада 2019 року проведено міжкафедральний науково-практичний семінар на тему “Актуальні проблеми підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу”.

На семінарі обговорювались ключові проблеми системи підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу.

У заході взяли участь представники Тилу ЗСУ, науково-педагогічні працівники кафедр і студенти кафедри військової підготовки. 

Під час обговорення було проведено аналіз системи підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу та визначені напрямки підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, формування їх професійної компетентності.

В ході плідних дискусій особлива увага приділялась питанням підготовки майбутніх офіцерів запасу, які повинні відповідати вимогам що висуваються до сучасних військових фахівців Збройних Сил України з урахуванням досвіду виконання завдань Збройними Силами України в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.