Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Робоча онлайн зустріч з питань створення системи дистанційного навчання військового призначення

30.07.2020

У період з 28 по 30 липня 2020 року у рамках Програми НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program) представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, збройних сил Боснії та Герцеговини та Програми НАТО DEEP взяли участь у робочій онлайн зустрічі з питань створення системи дистанційного навчання збройних сил Боснії та Герцеговини.

Представники НУОУ запропонували етапи створення системи дистанційного навчання Збройних Сил України та основні кроки, на яких необхідно зосередити увагу на початку цього процесу, основні завдання системи, цільову аудиторію та структуру. Також, було продемонстровано електронну бібліотеку та систему управління освітнім процесом Центрального репозиторію ресурсів системи дистанційного навчання Збройних Сил України (далі – ЦРРСДН), ознайомлено із їхньою структурою та основними напрямками використання в освітньому процесі. Наголошено на основній меті – створення загальної платформи дистанційного навчання та електронної бібліотеки Збройних Сил України.

Зокрема було надано інформацію про наявні системи управління освітнім процесом та додаткові дистанційні навчальні ресурси, які можуть використовуватись під час підготовки військових фахівців. Акцент було зроблено на перевагах системи управління освітнім процесом MOODLE.

Представник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного поділився досвідом впровадження технологій дистанційного навчання у військовому навчальному закладі та зосередив увагу на аспектах, пов’язаних із шляхами надання допомоги викладацькому складу та курсантам з питань використання технологій дистанційного навчання та проблемних питаннях, які виникають під час роботи у ЦРРСДН.

Колеги з Боснії та Герцеговини продемонстрували свої здобутки з питань використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі. Була продемонстрована розроблена платформа дистанційного навчання, а також наявні навчальні ресурси.

Наприкінці зустрічі були вироблені пропозиції щодо подальших кроків на шляху створення системи дистанційного навчання збройних сил Боснії та Герцеговини враховуючи досвід Збройних Сил України.