Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Боротьба за черговий спортивний трофей виходить на новий рівень

03.12.2019

Збірна команда з футзалу нашого Університету вийшла в наступний етап турніру серед команд міста Києва, виборовши першу сходинку в групі під час відбірних матчів. Тепер наші хлопці поборються в лізі “Parimatch Бизнес Лига 2019-2020 Корпоративна Ліга Gold”.

Під час найвідповідальнішої гри, з командою “Центральний Офіс”, наші спортсмени показали міцний футбольний характер і взяли верх в цьому матчі.

У потрібний момент саме характер став тим аргументом, який зміг переважити всі інші - протягом останніх кількох хвилин “НУОУ” зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу – 5:4. І завдяки цій перемозі “НУОУ” розташувався вгорі турнірної таблиці.

“Ми припускали, що дана зустріч напевно стане серйозним випробуванням, оскільки рівень майстерності, мотивація дуже високі. Розуміли, що граємо проти лідера, дуже сильного суперника, боролися і досягли такого відмінного результату! Я вдячний хлопцям, які проявили характер в ході матчу і показали свої найкращі якості”, − поділився емоціями після матчу підполковник Ігор Павлюк, капітан “НУОУ”.

У відбірній частині турніру кращим бомбардиром в команді “НУОУ” став старший науковий співробітник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій підполковник Василь Білошицький.

Такий результат команда показала завдяки шаленій підтримці вболівальників та сподівається на підтримку глядачів і у наступних матчах.

Нагадуємо, що матчі проводиться в залі стадіону Центрального спортивного клубу Збройних Сил України, за адресою: Повітрофлотський проспект, № 2, за будівлею плавального басейну (вхід вільний).

Додаткову інформацію (розклад матчів, статистика, фотоматеріали) можна отримати за посиланнями: www.businessleague.com.ua або facebook.com/bizliga.

Також ведеться онлайн відеотрансляція youtube.com/user/bizliga/videos.