Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Чергова група офіцерів вивчає питання стратегічних комунікацій в межах командно-штабного курсу тактичного рівня L-2

  • >
  • >
  • >
  • Чергова група офіцерів вивчає питання стратегічних комунікацій в межах командно-штабного курсу тактичного рівня L-2
12.02.2021

Навчально-науковий центр стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки продовжує просвітницьку діяльність щодо сутності, ролі і місця стратегічних комунікацій в сучасному інформаційному середовищі.

Так, науково-педагогічні працівники навчально-наукового центру викладають блок “Стратегічні комунікації” для слухачів командно-штабного курсу тактичного рівня L-2, в ході вивчення якого офіцери дізнаються про організацію системи стратегічних комунікацій у Міністерстві оборони та Збройних Силах України, військові засоби масової інформації та основи кризових комунікацій, основи цивільно-військового співробітництва та значення демократичного цивільного контролю.

Вивчений матеріал закріплюється проведенням імпровізованого брифінгу, під час якого його учасники практикуються у наданні відповідей на складні питання та розв’язання кризової ситуації в інформаційному просторі.

Під час занять науково-педагогічні працівники центру активно застосовуються суб’єкт-суб’єктний підхід та імплементують технології інтерактивного навчання, що дозволяє розкрити креативний та творчий потенціал слухачів.

Варто зазначити, що в Стратегії національної безпеки зазначено про виклики протидії пропаганді та необхідність розвитку інклюзивного політичного діалог через створення системи стратегічних комунікацій, тому Центр продовжує розширювати обізнаність особового складу Збройних Сил України про зазначений напрямок роботи.