Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Керівництво університету заохотило слухачів ‒ офіцерів Збройних Сил Китайської Народної Республіки та Республіки Корея

  • >
  • >
  • >
  • Керівництво університету заохотило слухачів ‒ офіцерів Збройних Сил Китайської Народної Республіки та Республіки Корея
23.01.2020
У центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації на курсах іноземних мов, відповідно до контрактно-договірних документів, продовжують навчання два військовослужбовці збройних сил Китайської Народної Республіки та один ‒ Республіки Корея. Інтернаціональний склад групи сприяє формуванню мовленнєвих навичок, оскільки мова, що вивчається, є спільною для слухачів.
 
Крім цього, один офіцер КНР навчається за освітньо-професійною програмою оперативно-тактичного рівня підготовки на рівні освітнього ступеня – магістр.
 
Процес підготовки іноземних військових фахівців досить довготривалий. Звичайно ж, офіцери-слухачі на довгий час відірвані від своїх родин, домівок, своєї Батьківщини. Тому, в університеті всіляко піклуються, аби розлука не була болючою, та щоб гості нашої країни не відчували психологічний дискомфорт.
 
Тож, напередодні відзначення Нового року за східним календарем, який припадає на 25 січня, керівництво навчального закладу привітало військовослужбовців КНР та Республіки Корея із прийдешнім святом. За сумлінність, високі показники у навчанні та розумні ініціативу рішенням начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка офіцерів було заохочено пам’ятними нагрудними знаками.