Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Cтартував курс для викладацького складу в рамках програми НАТО DEEP-Ukraine

20.08.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського стартував курс для викладацького складу в рамках програми НАТО DEEP-Ukraine. Захід відбувається в межах Плану співробітництва на 2019 рік і є третім в контексті удосконалення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників університету для успішної реалізації заходів трансформації освітніх програм НУОУ, перш за все для підготовки лідерів стратегічного та оперативного рівнів, а також розвитку курсів школи оборонного менеджменту.

Цього разу інструктори університету, які пройшли два цикли підготовки під керівництвом викладачи із США проводитимуть самостійні заняття з використанням прогресивних методик викладання, складаючи своєрідний практичний тест під прискіпливим поглядом партнерів.

Слід зазначити, що програми курсу розроблені самими учасниками курсу, а в якості учнів ‒ колеги по професії, з усіх кафедр та інститутів університету, а також декілька представників інших ВВНЗ. У такий спосіб процес підготовки викладацького складу суттєво інтенсифікується, що дозволяє забезпечити швидкий перехід до нової парадигми організації освітнього процесу відповідно до кращого досвіду провідних військових навчальних закладів країн-членів НАТО.

У сучасних умовах це є надзвичайно важливим аспектом, адже нові методи підготовки прискорять та зроблять успішними запровадження нових програм підготовки офіцерів-лідерів у НУОУ. Мова йде про програми L-2,  L-3, L-4, які розроблені у співпраці зі Балтійським оборонним коледжем та наразі активно впроваджуються у світній процес університету.

У найближчих планах Національноuj університетe оборони України ‒ залучення до підвищення кваліфікації за розробленою програмою всього викладацького складу НУОУ та подальше активне впровадження досвіду фахівців Альянсу в освітній процес.