Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Центром СТРАТКОМ успішно проведено серію українсько-естонських тренінгів з кризових комунікацій

06.04.2021

Завершилася серія українсько-естонських тренінгів із кризових комунікацій

Торік Командування Сухопутних військ ЗСУ звернулося до Посольства Естонії в Україні з проханням сприяти в організації тренінгів з кризових комунікацій. Про це повідомляє Facebook-сторінка Сухопутних військ ЗС України.

Завдяки підтримці з боку Міністерства закордонних справ Естонії, естонська медійна компанія MS Media спільно з Навчально-науковим Центром стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського провели шість триденних українсько-естонських онлайн-тренінгів із загальним охопленням аудиторії понад 260 слухачів за період з вересня 2020-го до березня цього року.

Слухачами тренінгів стали офіцери цивільно-військового співробітництва, зв’язків з громадськістю, морально-психологічного забезпечення штабів оперативних командувань і територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. До тренінгів приєдналися офіцери цивільно-військового співробітництва командувань Сил логістики, Військ зв’язку та кібернетичної безпеки, Медичних сил, Об’єднаних сил та штабів видів Збройних Сил України.

 
 
 
 Лекторами стали експерти естонської компанії MS Media, викладачі Талліннського університету, експерти Управління стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача ЗСУ, експерти ГО «Центр близькосхідних досліджень», ГО «Елеос-Україна», ГО «Герої.ЮЕЙ», викладачі Центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, начальник відділу цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ ЗС України.

26 березня відбулося фінальне заняття серії українсько-естонських тренінгів з кризових комунікацій. Робота над подальшим розвитком проєкту триває.

Сухопутні війська ЗСУ подякували всім, хто долучився до організації та реалізації цього потужного проєкту, зокрема панові Марту Суніку (Mart Soonik), власникові компанії MSMedia та панові Прііту Хобемагі (Priit Hobemagi), викладачеві Талліннського університету за організацію цікавого драйвового тренінгу.

АрміяInform