Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Стратегія підтримки дистанційного навчання Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP)

16.12.2021

Відбулася презентація Стратегії підтримки дистанційного навчання Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP). Представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі - Університет) були долучені до розроблення Стратегії, зокрема щодо питань інституційної підтримки при використанні дистанційного навчання в освітньому процесі.

Варто підкреслити, що Університет вперше здійснив практичний внесок у видання документу НАТО.

Координатор Програми НАТО з удосконалення військової освіти Маріуш Соліс вручив, докторці філософії, директорці урядової програми США “Ініціатива з дистанційного навчання” Сае Шатц друкований примірник Стратегії під час проведення глобальної Об’єднаної конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти.

У документі представлено перетворення найкращих практик країн-членів Альянсу та країн-партнерів у стратегію подальшої підтримки дистанційного навчання в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти за такими напрямками:

  • інституційна підтримка (адміністрування та управління закладом). Університетом було сформульовано рекомендації військовим навчальним закладам країн-членів Альянсу та країн-партнерів щодо впровадження дистанційного навчання в освітній процес ґрунтуючись на вітчизняному та міжнародному досвіді;
  • розроблення навчальних програм (чому навчати);
  • розвиток факультетів (як навчати);
  • підтримка технологій дистанційного навчання (технології, які необхідні для проведення дистанційного навчання);
  • вивчення англійської мови.

Стратегія також містить практичні рекомендації щодо можливостей удосконалення системи дистанційного навчання.

Детальніше: https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_190143.htm