Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Делегація університету здійснила візит до Королівського оборонного коледжу Данії (Royal Danish Defense College)

  • >
  • >
  • >
  • Делегація університету здійснила візит до Королівського оборонного коледжу Данії (Royal Danish Defense College)
24.02.2020

Візит був організований на запрошення та за сприяння данської сторони та присвячений питанням подальшого розвитку співпраці між навчальними закладами в освітній та науковій сфері. Активну участь в організації та проведенні візиту взяв данський радник НУОУ Франк Епісен.

У рамках заходу проведено зустрічі з комендантом коледжу адміралом Хенріком Рібергом (Rear Admiral Henrik Ryberg), директором центру стабілізації Девідом Вестенсков (David Vestenskov) та директором інституту лідерства командером Вільгельмом Холстінгом (Commander Vilhelm Holsting).

Українська делегація ознайомилась зі структурою системи військової освіти Данії, завданнями та перспективними напрямками діяльності Королівського оборонного коледжу.

Відбулося також обговорення особливостей викладання у коледжі питань лідерства, специфіки організації підготовки військових фахівців у змішаній формі, використання платформи дистанційного навчання в освітньому процесі, впровадження сучасних методів та технологій навчання у практику діяльності військових освітніх закладів.

Сторони висловили зацікавленість у проведенні спільних наукових заходів – конференцій, семінарів та обговорили можливі напрямки проведення сумісних досліджень за актуальною безпековою тематикою.

За попередніми домовленостями освітні інституції продовжать співпрацю у розвитку системи дистанційного навчання (НУОУ та RDDC є членами партнерської мережі ADL Initiative), розробленні освітніх програм та впровадженні передових методів освіти та підготовки, а також у науковій сфері.