Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

  • >
  • >
  • >
  • День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
29.08.2023

Сьогодні ми вшановуємо память тих, хто зробив неможливе, залишивши свої родини, спокій та зручності життя, аби стати щитом, за яким ми всі можемо відчувати себе безпечно.

Україна завжди відзначалася відвагою та незламністю свого народу. Ми проходили випробування війн та непевності, але завдяки вірі в свої сили та відданості ідеалам незалежності, ми завжди знаходили сили піднятися й іти вперед. Сьогоднішній день – це час пам'яті про тих, хто не мав можливості повернутися з поля бою, про тих, хто віддав своє життя заради нашої свободи.

У світлі сучасних викликів та загроз, ми повинні зберегти цю пам'ять та вдячність як символ нашого єднання та рішучості. Нехай дух наших Героїв завжди буде над нами, направляючи наші кроки у майбутнє. Нехай їхні подвиги стануть невичерпним джерелом натхнення для нас, нового покоління, що будує нову Україну.

Ми віддаємо належне тим, хто не вагаючись виборював нашу незалежність та вільне майбутнє. Нехай наша пам'ять про ці подвиги буде вічною, а наша робота над побудовою держави відповідатиме вимогам часу та вартості життя, яку заплатили наші Герої.

Слава героям! Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник      Михайло КОВАЛЬ