Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Для ад’юнктів спеціальності 263 Цивільна безпека проведено гостьову лекцію представником Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

  • >
  • >
  • >
  • Для ад’юнктів спеціальності 263 Цивільна безпека проведено гостьову лекцію представником Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
14.11.2023

Проведення гостьових лекцій – це гарна практика поширення відносин між закладами вищої освіти, що у свою чергу сприяє налагодженню комунікації науковців, здобувачів вищої освіти і викладачів. В рамках укладеної Угоди про співробітництво між Національним університетом оборони України та Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності (ЛДУБЖД), 14 листопада 2023 року, для ад’юнктів університету, які проходять підготовку за спеціальністю 263 Цивільна безпека було проведено онлайн гостьову лекцію начальником кафедри цивільного захисту та протимінної діяльності ЛДУБЖД, доктором технічних наук, доцентом підполковником служби цивільного захисту Романом ЯКОВЧУКОМ. Темою лекції було – Проблемні питання функціонування підсистем єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДСЦЗ) України.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність та компетентність лектора дозволила доступно розкрити основні проблемні питання щодо відносин між підсистемами ЄДСЦЗ та шляхи їх вирішення,  а також роль та місце Міністерства оборони України в цій системі.

Під час лекції пан Роман акцентував увагу на актуальних проблемах забезпечення заходів цивільного захисту в умовах воєнного стану, а також розповів про досвід співробітництва з закордонними партнерами у питаннях проведення гуманітарного розмінування вивільнених територій.

Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти отримали нові знання з погляду на проблемні питання цивільної безпеки з боку представника іншої структури – Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Навчальний матеріал було доповнено цікавою, змістовною презентацією, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності у якості науково-педагогічних працівників за обраною спеціальністю.