Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Для курсантів Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова проведений дводенний тренінг зі стратегічних комунікацій

  • >
  • >
  • >
  • Для курсантів Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова проведений дводенний тренінг зі стратегічних комунікацій
21.10.2019

Днями на базі Житомирського військового інституту імені
С.П. Корольова курсанти третього та четвертого курсів успішно пройшли дводенний тренінг зі стратегічних комунікацій. Основною метою курсу є підвищення обізнаності з питань стратегічних комунікацій та наближення підготовки військових фахівців до стандартів НАТО.

Зазначений курс розроблено та проведено науковими та науково-педагогічними працівниками навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Проведення курсів “Стратегічні комунікації” для курсантів та слухачів вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти відбувається у рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти DEEP.