Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Єдність не тільки у питаннях оборони країни, але й у наведенні ладу: університет долучився до загальноміської толоки у День довкілля

  • >
  • >
  • >
  • Єдність не тільки у питаннях оборони країни, але й у наведенні ладу: університет долучився до загальноміської толоки у День довкілля
14.04.2022

Сьогодні у столиці розпочалася загальноміська толока, присвячена Дню довкілля. У цей день комунальники разом з небайдужими мешканцями, військовими та представниками різних організацій та підприємств столиці здійснюють прибирання території, висадження дерев та кущів.

До заходу також охоче доєднався Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. За підтримки голови Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації Ірини Чечотки та директора комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Солом’янського району столиці “Київзеленбуд” Олексія Лукаша на території університету відбулося впорядкування клумб, висадження дерев та кущів, а також ремонт газонів та прибирання території після зимового періоду.

Військовослужбовці та працівники на чолі з керівництвом університету з великим завзяттям долучилися до озеленення місцевості. Разом з комунальниками району вони продемонстрували, що єдність має бути як у питаннях оборони країни, так і у наведенні ладу.

Адже зовсім скоро ворога буде здолано, а літо зустрічатиме нас пахучою зеленню та різнобарвними квітами!    

Усі разом – ми єдине ціле!  

Слава Україні!