Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

До Дня Збройних Сил України відкрито оновлений спортивний зал

04.12.2019

Напередодні Дня Збройних Сил України в університеті керівним складом перерізано символічну стрічку у щойно відремонтованому залі гімнастики та атлетичної підготовки, який обладнаний сучасним інвентарем для тренувань.

Заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення у своєму виступі привітав присутніх з відкриттям спортивного залу, побажав, аби всі зайняття та змагання, що проходитимуть у ньому, були яскравими, насиченими та цікавими.          Важливість та необхідність оновлення спортзалу важко переоцінити. Нані тут все зроблено для того, щоб бажаючі мали можливість привести себе в гарну фізичну форму. Створені всі умови, щоби військовослужбовці та члени їх сімей повноцінно займалися улюбленими видами спорту, розвивалися, ставали ще сильнішими, витривалішими та досягали ще більш високих результатів, не тільки на всеукраїнському, але й на світовому рівні.

Усі переваги та можливості осучасненого залу вже випробували курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, які продемонстрували свої здібності у грі в настільний теніс, на тренажерах та гімнастичних снарядах під керівництвом досвідчених викладачів, а також відтворили атмосферу змагань з армспорту і кросфіту. Призер чемпіонату світу курсант Максим Гладкобчук виступив на помості з вправами з гирьового спорту.

Запрошуємо усіх бажаючих до активних занять спортом та підтримки фізичної форми в оновлений зал!