Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією буде проведено молодіжний творчий конкурс «РАЗОМ ПРОТИ КОРУПЦІЇ! ТВОЄ БАЧЕННЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ»

  • >
  • >
  • >
  • З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією буде проведено молодіжний творчий конкурс «РАЗОМ ПРОТИ КОРУПЦІЇ! ТВОЄ БАЧЕННЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ»
29.10.2020

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції університету та Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України у партнерстві з представниками програми НАТО з виховання доброчесності, програми ВІ Академії оборони Великої Британії, за підтримки телеком-оператора «Vodafone Україна» та асоціації «Спортивна індустрії України» буде проведено конкурс «РАЗОМ ПРОТИ КОРУПЦІЇ! ТВОЄ БАЧЕННЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ».

У період з 09 годин 01 листопада 2020 по 17 годин 07 грудня 2020 року

Учасники конкурсу громадяни України (автори - фізичні особи або творчі колективи) у віці від 14 до 30 років, яким пропонується творчо осмислити природу негативного явища корупції в номінаціях:

  • Відеоролик «КОРУПЦІЯ - СТОП!»;

  • Плакат або постер, комікс «обережно - КОРУПЦІЯ».

Метою конкурсу є інформування молоді (учнів, студентів, курсантів (слухачів), військовослужбовців, цивільної молоді та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття виховання доброчесності через популяризацію впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при реалізації сталої політики розбудови доброчесності та нульової терпимості до корупції у суспільстві шляхом створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює безумовні (фундаментальні) норми спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до виконання обов’язків.

Конкурсна робота повинна мотивувати всіх учасників до чесного навчання, залучення молоді до профілактики корупції, відповідального ставлення до виконання обов’язків, демонструвати важливість виховання доброчесності та запобігання корупції у сучасному суспільстві та неприпустимість будь-яких порушень.

Призовий фонд (цінні подарунки та сертифікати учасника конкурсу) :

2 номінації у кожній переможець (І місце) та призери конкурсу ( ІІ та ІІІ місце) – 6 подарунків;

додаткові подарунки, які будуть розіграні серед усіх учасників конкурсу шляхом випадкового вибору переможця за допомогою сервісу (random.org) у прямому ефірі.

Проведення конкурсу: з моменту оголошення конкурсу кожен бажаючий надсилає на електронну адресу bitec.konkurs@gmail.com плакат, постер, комікс або відео де вказує такі данні: «ПІБ автора, місто проживання, контактний телефон. Після отримання Вашої роботи конкурсною комісією у 5-денний термін буде опрацьована Ваша заявка на участь у конкурсі і опублікована на сторінці конкурсу.

Голосування проводиться з 27.11 по 06.12 шляхом оцінювання робіт вподобайками на сторінці конкурсу (bitec.nuou.org.ua).

Фінальний етап конкурсу: 17:00 30.11.2020 – завершується прийом робіт, голосування продовжується. 07.12.2020 о 10:00 – завершується голосування, проводиться фіксація результатів та підведення підсумків.

Шляхом даного он-лайн голосування буде визначено переможця глядацьких симпатій у кожній номінації. Переможцем буде оголошено учасника або команду учасників-авторів (коміксу, плакату та відео ролику соціальної реклами, чия робота отримає найбільшу кількість позначок «вподобано».

Підведення підсумків конкурсу буде оголошено 07 грудня 2020 року на сайті центру “bitec.nuou.org.ua”. Нагородження переможців і призерів конкурсу буде приурочено до Міжнародного дня боротьби з корупцією та відбудеться 10 грудня 2020 року під час проведення Міжнародного науково практичного форуму «ЕФЕКТИВНЕ ВРЯДУВАННЯ ТА ВИХОВАННЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ В СЕКТОРІ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ» Програми виховання доброчесності в розбудові оборонних установ: проблеми та перспективи.