Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Продовжено термін проведення попереднього дистанційного тестування кандидатів на навчання в університеті за освітнім ступенем магістра

  • >
  • >
  • >
  • Продовжено термін проведення попереднього дистанційного тестування кандидатів на навчання в університеті за освітнім ступенем магістра
27.05.2019

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

Продовжено термін проведення попереднього дистанційного тестування кандидатів на навчання за освітнім ступенем магістра з 00:00 3 червня до 23:59 9 червня 2019 року.

Проходження тестування є обов’язковим для вступників до університету.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Бали, отримані під час попереднього дистанційного тестування, враховуються в оцінці за вступне випробування. Сума балів, яку набрав вступник за результатами складання вступних випробувань, є його конкурсним балом.

Результати дистанційного тестування кандидатів на навчання під час навчальних зборів, яке проводилось у лютому - березні 2019 року, приймальною комісією університету не враховуються.

За оперативно-стратегічним рівнем підготовки проводиться дистанційне тестування з іноземної мови.

За оперативно-тактичним рівнем підготовки проводиться дистанційне тестування з іноземної мови, дистанційне фахове випробування та дистанційне психологічне обстеження.

Для авторизації використовуйте облікові дані, які були надані раніше під час навчальних зборів.

Для проходження кожного з тестів буде надана 1 спроба. Зверніть увагу на обмеження в часі виконання кожного з тестів, про що буде зазначено в інструкції перед початком. Припинення виконання тесту або вихід з програми не зупиняє відлік часу. Після завершення виділеного часу відновлення проходження тесту буде неможливим.

Відеоінструкція з порядку проходження тестування

Посилання на тестування:

Оперативно-тактичний рівень підготовки

Оперативно-стратегічний рівень підготовки