Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Доки в наших серцях є місце для чуйності, людяності й співчуття, Україна житиме та процвітатиме

25.05.2022

В умовах війни найбільше страждають люди. Ми знову і знову переконуємося в тому, що насильство війни не приносить нічого, крім страждань та болю.

Нескоро загояться рани на багатій українській землі від руйнацій, завданих російським окупантами… Ще довго оплакуватимуть рідні своїх полеглих героїв. Але підрозділи Збройних Сил України продовжують боротьбу проти окупаційної збройної навали та повертають мир на звільнені території.

Чимало постраждалих населених пунктів на Київщині, де точилися запеклі бої на підступах до столиці. Після вивільнення міст та селищ від рашистської орди українські громадяни стикнулися зі страхом, невизначеністю та відсутністю доступу до життєво важливих ресурсів або базової першої допомоги.

Свою посильну допомогу мешканцям постраждалих населених пунктів вже протягом двох місяців надають командування та особовий склад Національного університету оборони України. За цей час із допомогою відвідали Ірпінь, Бучу, Бородянку, Мощун, Деражню, Загальці, Галинку, Качали, Миколаївку, Стоянку, Мощун, Горенку. Військові намагаються підтримати тих, хто найбільше постраждав від жахів війни та допомагають повернутися до мирного життя.

До міст та селищ Бучанської об’єднаної територіальної громади волонтерська група університету доставила вже близько 40 тон важливого гуманітарного вантажу: медикаменти, продукти, товари першої необхідності, одяг, взуття, засоби гігієни тощо. Тих, хто мав особливі потреби – осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, сім’ї з дітьми було забезпечено індивідуально.

Допомагаємо не лише ділом, але й добрим словом, деколи спільною молитвою, а деколи – й музичною “терапією”. Людей, які пройшли через страждання та біль, не залишають байдужими національні мелодії, народні та сучасні, у виконанні музикантів військового оркестру університету.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність та завдано колосальної шкоди, лише взаємопідтримка та єднання додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Впевнені, доки в наших серцях є місце для чуйності, людяності й співчуття, Україна житиме та процвітатиме.

Разом – єдині!

Слава Україні!