Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Досягнуто домовленостей про подальше співробітництво з Оборонним коледжем НАТО та Школою НАТО

03.04.2019

В рамках ХІХ Міжнародного тижня відбулася робоча зустріч керівництва Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з представниками Оборонного коледжу НАТО (м. Рим, Італія) та Школи НАТО (м. Обераммергау, Німеччина).

Освітні установи мають багаторічний досвід співпраці ‒ НУОУ взаємодіє  з Оборонним коледжем майже 20 років, зі Школою НАТО – близько восьми.

В ході робочої зустрічі заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан та заступник начальника університету полковник Валерій     Доброгурський ознайомили новопризначеного (з вересня 2018 року) Директора з академічного планування та політики Римського Оборонного коледжу НАТО бригадного генерала Рольфа Вагнера з сучасним станом системи військової освіти України, особливостями та перспективами підготовки військових фахівців оперативного та стратегічного рівнів із врахуванням підходів та принципів Альянсу.

Також в обговоренні взяв участь полковник Брайан А. Хілл (ВПС США), Декан з академічних питань та старший представником у справах студентів школи НАТО Обераммергау.

Особливу зацікавленість іноземних гостей викликала презентовані досягнення університету в царині впровадження та розвитку системи дистанційного навчання, зокрема, організація курсів з основ використання технологій дистанційного навчання для науково-педагогічних працівників військових навчальних закладів України.

‒ Оскільки університет здійснює підготовку фахівців оперативного та оперативно-стратегічного рівнів, а також курсову підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації офіцерів і державних службовців різного рівня, то досвід діяльності провідних навчальних закладів Альянсу щодо підготовки військових професіоналів для нас є особливо цінним, як з огляду на формування  навчальних програм, так й зважаючи на їх практичну реалізацію, ‒ підсумував генерал-майор Сергій Салкуцан.

Сторони обмінялися поглядами на інтенсифікацію співробітництва за освітніми та науковими напрямами та окреслили плани на перспективу.