Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Друга Всеукраїнська науково-практична конференція “Воєнно-історична робота у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. Проблемні питання та шляхи їх вирішення ”

  • >
  • >
  • >
  • Друга Всеукраїнська науково-практична конференція “Воєнно-історична робота у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. Проблемні питання та шляхи їх вирішення ”
30.10.2019

Наукові та науково-педагогічні працівники Університету взяли участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції “Воєнно-історична робота у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. Проблемні питання та шляхи їх вирішення”, яка відбулася в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”.

У пленарному засіданні з доповідями виступили докторант Університету полковник Володимир Рєзнік, який запропонував для обговорення Концепцію військово-морської історії України, та доцент кафедри Військово-Морських Сил Сергій Соколюк, якій висвітлив погляди Університету на зміст підручника “Воєнно-морська історія України”, що розробляється спільно з Інститутом Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”.

Під час наукової дискусії уточнені окремі позиції Концепції та підручника, проекти яких надано до Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.