Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Делегація університету відвідала Балтійський оборонний коледж

12.03.2020

На початку березня делегація університету відвідала з робочим візитом Балтійський оборонний коледж (Baltic Defence College).

У ході візиту було проведено низку зустрічей з начальником коледжу генерал-майором Андісом Ділансом (MG Andis Dilans), під час яких обговорювалися питання подальшої співпраці між навчальними закладами.

Сторони провели низку брифінгів, в ході яких досягнуто домовленостей щодо продовження співробітництва у напрямку розроблення освітніх програм для підготовки фахівців оперативного та стратегічного рівнів, розвитку теорії викладання лідерства на різних рівнях, теорії проектного менеджменту та оборонного планування.

У зустрічах з боку приймаючої сторони взяли участь доктор Ждіслав Сліва (Dr Zdzislaw Sliwa, Dean), полковник Ілмар Тамм (Col Ilmar Tamm, Cource Director JCGSC/CSC), доктор Aста Маскалюнайте (Dr Asta Maskaliunaite, Director DPS), Крістін Атманте (Kristine Atmante, Curricullum Developer and Coordinator and Education Harmoniser), полковник Клірім Тоці (Col (ret) Clirim Toci, Lecturer NATO Joint Operations).

У ході візиту у Балтійський оборонний коледж українська делегація також взяла участь у Дні почесних гостей, в ході якого керівництвом коледжу було презентовано візію та місію навчального закладу, історичну довідку його створення, основні освітні програми та здобутки в галузі освіти, а також завдання на найближчу перспективу.