Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Духовна підтримка – запорука міцної армії!

07.06.2021

Військовий капелан Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України Димитрій Присяжний на волонтерських засадах плідно співпрацює з особовим складом 33 бази забезпечення навчального процесу університету. Зокрема, проводить тематичні бесіди з нагоди релігійних свят та надає духовну підтримку військовослужбовцям у повсякденному житті.

У цей непростий час для України, коли українське військо протистоїть російському агресорові та в умовах епідеміологічної ситуації, пов’язаної з коронавірусною інфекцією COVID-19, отець Димитрій Присяжний постійно підтримує особовий склад, забезпечуючи їх засобами індивідуального захисту (захисними масками багаторазового використання), миючими засобами, антисептичними засобами для рук, засобами гігієни та іншими необхідними речами.

Таким чином, отець Димитрій Присяжний є провідником та духовним наставником для всього особового складу 33 бази забезпечення навчального процесу університету.

Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія. "Любити і допомагати" – гасло всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та допомоги, турботи, жертовності та доброти.

Допомога у цій справі є зразком чесності, порядності, щирості та патріотизму!