Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Духовно-патріотична зустріч з військовим капеланом Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

  • >
  • >
  • >
  • Духовно-патріотична зустріч з військовим капеланом Національного університету оборони України імені Івана Черняховського
28.12.2021

26 грудня 2021 року особовий склад 33 бази забезпечення навчального процесу університету завітав до військового капелана НУОУ імені Івана Черняховського Димитрія Присяжного, котрий є настоятелем Свято-Покровської парафії Православної Церкви України у місті Боярка.

Під час перебування у храмі військовослужбовці взяли участь у молебні напередодні Нового року за Україну та її захисників. Також для них був проведений екскурс в історію будівництва храму та сторінок історії України в її боротьбі за свободу та незалежність.

На території храму особовий склад мав нагоду побачити святий іконостас, зібраний із 35 країн світу, засідання історичного клубу та недільну школу при храмі.

Екскурсія була надзвичайно цікавою та корисною для військовослужбовців бази, вони із захопленням слухали отця Димитрія Присяжного та дізнались багато нового і цікавого з історії України.