Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Фахівці НАТО надали високу оцінку діяльності Національного університету оборони України в рамках виконання Програми з виховання доброчесності

  • >
  • >
  • >
  • Фахівці НАТО надали високу оцінку діяльності Національного університету оборони України в рамках виконання Програми з виховання доброчесності
29.12.2020

Вийшов черговий випуск видання Вісника Програми НАТО з виховання доброчесності (ВІ) № 9, грудень 2020 року. Видання присвячено оцінки взаємодії Програми ВІ з Європейським союзом, досягненням Програми в Україні, Колумбії та Грузії, а також інформації стосовно удосконалення складових Дисципліни НАТО ВІ.

Фахівці Альянсу звернули увагу на те, що незважаючи на обмеження у зв’язку з COVID-19, Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції МО України у партнерстві з представниками програми ВІ Академії оборони Великої Британії, програми НАТО з виховання доброчесності, Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони (CIDS, Міністерства оборони Королівства Норвегія), в рамках виконання Програми з виховання доброчесності реалізовано низку заходів.

Позитивну оцінку надано організації та реалізації освітніх програм з виховання доброчесності на усіх рівнях підготовки.

Перспективи удосконалення програм виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони обговорено в рамках Міжнародного науково-практичного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони».

Учасниками форуму опрацьовано рекомендації. Зокрема, Міністерству оборони України спільно з іншим зацікавленими відомствами сектору безпеки і оборони, за згодою з представниками Програми НАТО з виховання доброчесності, програми ВІ Академії оборони Великої Британії, Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони CIDS запропоновано:

  • опрацювати та узгодити пропозиції для розгляду на рівні РНБО питання щодо формування та функціонування на постійній основі єдиної структури підготовки з питань виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони.
  • надати статус єдиного науково-методичного та консультаційного центру з питань реалізації програм виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони Науковому центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського