Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Флотські фахівці удосконалюють уміння у ході командно-штабного навчання

24.10.2019

В Національному університеті оборони України відбулось командно-штабне навчання зі слухачами другого курсу очної форми навчання – офіцерами Військово-Морських Сил командно-штабного інституту застосування військ (сил).

Метою навчання було відпрацьовування слухачами університету порядку застосування сил (військ) Військово-Морських Сил в умовах гібридних дій Російської Федерації на морі.

Також під час навчання слухачі удосконалили практичні уміння щодо  відпрацювання штабних процедур з планування застосування сил (військ) за стандартами НАТО.

Важливою складовою навчання було здійснення пошуку нових способів дій сил на морі під час аналізу обстановки та вироблення ситуативних рішень за бойовими епізодами, що розігрувались у ході навчання з урахуванням досвіду бойової діяльності Військово-Морських Сил Збройних Сил України у 2014-2018 роках.

Такі підходи до підготовки слухачів спрямовані на забезпечення розвитку їх військового мислення та здатності до прийняття ефективних рішень в умовах гібридних дій противника.