Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Фітнес для жінок як приклад впровадження позитивних дій з реалізації гендерної політики університету

  • >
  • >
  • >
  • Фітнес для жінок як приклад впровадження позитивних дій з реалізації гендерної політики університету
30.05.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського значна увага приділяється дотриманню принципу гендерної рівності чоловіків і жінок ‒ військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.

Турбота про фізичне здоров’я як військовослужбовців-чоловіків, так і жінок є одним з пріоритетів діяльності навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, дезапроваджено значну кількість тренувально-оздоровчих заходів, серед яких секції з: футболу, баскетболу, волейболу, регбі, східних єдиноборств, рукопашної підготовки.

В рамках реалізації гендерної політики в навчальному закладі з квітня поточного року тричі на тиждень започатковано функціональне тренування для жінок-військовослужбовців та працівниць НУОУ, що включає елементи фітнесу, силового та аеробного навантаження. Під керівництвом досвідченого тренера-викладача Вікторії Хілько, співробітниці університету мають змогу займатись у фітнес-групі та отримувати поради з організації харчування, дотримання комфортного режиму праці та відпочинку.

За підтримки начальника навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, полковника Олександра Петрачкова і радника начальника університету з гендерних питань Людмили Кримець, як чоловічий, так і жіночий спорт в університеті набуває все більшої популярності. З часом планується відкриття загально-оздоровчої групи занять з використанням фітболів.