Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Футбольна команда університету виборола чемпіонство PARIMATCH Бізнес Ліги 2020-2021 КЛ Gold

29.03.2021

Збірна команда університету з взяла участь у турнірі PARIMATCH Бізнес Ліга 2020-2021 КЛ Gold та стала чемпіоном.

Шлях до фіналу був дуже непростим. Групова частина була пройдена чудово — перше місце в групі, а от у завершальній частині виникли певні труднощі і до півфіналу команда університету “вскочила” останньою.

Та незважаючи на це, гравці університетської команди боролися в кожній зустрічі до самого кінця і часто на останніх хвилинах, а іноді й секундах, здобували бажаний результат. Так, обігравши команду “LIFECELL” з рахунком “3:2”, команда НУОУ вийшла у фінал турніру.

Там нашій команді протистояла команда “БУДПОСТАЧ”. Фінальний матч видався доволі динамічним і цікавим. Суперник продемонстрував вміння і характер, забивши першим. Футболісти університету спромоглися відігратися та вийти вперед ще до кінця першого тайму, проте не змогли втримати рахунок. Основний час матчу закінчився внічию, втім, як і додатковий. Це був справжній бойовий фінал.

Справа дійшла до серії шестиметрових, у якій наші спортсмени змогли переграти своїх опонентів. У підсумку — футбольна команда університету виборола чемпіонство PARIMATCH Бізнес Ліги 2020-2021 КЛ Gold!

За результатами турніру в індивідуальних номінація кращим воротарем став підполковник Роман Шостак, а кращий гол змагань забив підполковник Василь Білошицький.