Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено курсову підготовку з управлінням однієї з військових частин ОК “Південь”

18.09.2019

Протягом кількох тижнів в університеті проводилася курсова підготовка з управлінням однієї з військових частин ОК “Південь”.

Курсова підготовка передбачала проведення теоретичного курсу, практичних занять і комплексу штабних тренувань, проведення командно-штабного навчання.

Контрольні заходи, які проведені наприкінці курсової підготовки, показали зростання теоретичних знань і загальне підвищення злагодженості роботи офіцерів управління військової частини та підрозділів.

Поряд з удосконаленням практичних умінь щодо планування дій підрозділів та управління ними в бою, в ході курсової підготовки особлива увага приділялася досвіду дій військових частин і підрозділів  в АТО та ООС; застосуванню сучасних інформаційних технологій.

В ході підготовки управління військової частини в університеті покращено методику підготовки та проведення занять шляхом запровадження процедур, спрямованих на засвоєння порядку розроблення і вибору способу виконання бойового завдання (доповнення порядку роботи службових осіб процедурами Процесу прийняття військових рішень  – MDMP (Military Decision Making Process)).

Головною складовою курсової підготовки є трьохступеневе (із залученням офіцерів батальйонної та ротної ланок) КШН з використанням засобів імітаційного моделювання бойових дій. Розіграш бойових дій відбувся з високою ефективністю і зацікавленістю усіх учасників командно-штабного навчання.