Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники гуманітарного інституту долучилися до тренінгу з психологічного здоров’я

26.07.2019

Відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України на червень-липень 2019 року під керівництвом Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України в період з 23 по 25 липня 2019 року на базі Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова мобільною тренувальною групою збройних сил США в Європі проводився курс-тренінг з поведінкового здоров’я.

До тренінгу долучилися представники 254-го загону бойового та оперативного стресу (COSC) (США), сектора безпеки та оборони України, вищих військових навчальних закладів України і, зокрема, гуманітарного інституту Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. За програмою курсу були проведені заняття, на яких вивчались питання контролю гніву, контролю стресу, гігієни сну, копінг-карти, постановки цілей, здійснення самодопомоги, когнітивного викривлення, спілкування, тріади продуктивності, зниження напруги через уважність, прогресуючого розслаблення м’язів тощо.

Під час занять було обговорено низку дискусійних питань за тематикою курсу, а також українські та американські фахівці обмінялися практичним досвідом щодо надання допомоги військовослужбовцям з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР). Спільними зусиллями були визначені шляхи подальшого вивчення та удосконалення підходів щодо подолання проблем, пов’язаних з ПТСР.