Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Участь слухача інституту державного військового управління у заходах щодо здолання зимової Говерли у складі групи ветеранів АТО

  • >
  • >
  • >
  • Участь слухача інституту державного військового управління у заходах щодо здолання зимової Говерли у складі групи ветеранів АТО
20.02.2019

Учасники бойових дій з семи областей здійснили 9 лютого 2019 року непросте зимове сходження на найвищу вершину України гору Говерла. Захід був присвячений 30-й річниці виводу військ з Афганістану. В умовах протидії гібридній агресії Росії участь ветеранів АТО та афганської війни у спільних акціях набуває особливого змісту.

Організаторами підйому на Говерлу виступили заступник Західного межрегіонального відділу державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Іван Балашов та слухач інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського підполковник Микола Журавльов. Разом з військовими на найвищу вершину України пішли  Чопський міський голова Валерій Самардак та представники українського духовенства.

Статусу  акції надала  офіційна її підтримка начальником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенантом Анатолієм Сиротенком та начальником інституту державного військового управління генерал-майором Олександром Дузь-Крятченком.