Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

III МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ “СПОРТ ТА ІННОВАЦІЇ”

04.10.2019

З 1 по 3 жовтня 2019 року представники нашого університету, а саме начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій полковник Олександр Петрачков та провідний науковий співробітник інституту Надія Височіна, взяли участь у роботі III Міжнародної наукової конференції “Спорт та інновації”, яка проходила в Університеті фізичного виховання в Будапешті (Угорщина).

До конференції залучались представники багатьох країн світу з Європи, Азії, Америки, Африки, під час секційних засідань було зроблено більш ніж 100 доповідей. На пленарному засіданні було заслухано доповіді відомих угорських державних діячів, в яких відзначалося, що інновації в спорті розвиваються аналогічно інноваціям у військовій сфері.

Важливою подією у науковому співробітництві між нашими країнами стало підписання Угоди про співпрацю між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Університетом фізичного виховання (Будапешт, Угорщина), що дасть можливість розвивати двосторонні відносини, обговорювалось питання стажування курсантів інституту, науково-педагогічного складу університету та участі у спільних наукових і спортивних проектах.

Також відбулася зустріч з представниками Міністерства оборони Угорщини, на якій обговорювалась можливість співпраці у спортивній сфері, а саме можливість запрошення збірної команди ЗС Угорщини до участі в ХІ спартакіаді “Офіцерські старти”, яка відбудеться у 2020 році в університеті.

У ході конференції зав’язались корисні робочі зв’язки з представниками Угорщини, Філіппін, Тайваня, Японії тощо. Особливо продуктивно вдалося поспілкуватися з представниками Waseda University (Японія, Токіо), з якими провели обговорення сучасних проблем підготовки спортсменів до змагань, визначили сферу спільних інтересів у наукових та спортивних напрямах діяльності, що вкрай актуально напередодні ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.